31.07.2013, 18:24

У Рафалівці відзначили храмове свято

День святої рівноапостольної княгині Ольги, який православні відзначали 24 липня, - особливий для прихожан УПЦ КП селища Рафалівка на Володимиреччині. Саме 24 липня тутешня Свято-Ольгівська парафія відзначила і храмове свято, і свій 10-літній ювілей.
З цієї нагоди у місцевому храмі було звершено Божественну літургію.

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона її очолив особистий секретар, намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких Могилах архімандрит Митрофан (Бутинський). Архімандриту співслужили благочиний Володимирецького благочиння прот. Віталій Боднар, благочинний Свято-Георгіївського монастиря ієромонах Софроній (Бордюк), настоятель храму свящ. Тарас Кобзяк та запрошене духовенство.

До слова, трьома днями пізніше Священний Синод УПЦ КП призначив архімандрита Митрофана (Бутинського) єпископом Харківським і Богодухівським, керуючим Харківською єпархією. А ієромонаха Софронія (Володимира Бордюка) було призначено намісником монастиря на Козацьких могилах і возведено в сан ігумена.

Священик з Рівненщини очолив єпархію в Харкові





По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою.

Потім архімандрит Митрофан від імені архієпископа Іларіона привітав настоятеля та громаду зі святом та вручив їм Архієрейські благословенні грамоти, повідомляє прес-секретар Володимирецького благочиння священник Михайло Льода.

24 липня - день святої рівноапостольної княгині Ольги