Сьогодні Блохін може залишити київське "Динамо"?
Як відомо, вчора, 11 серпня, київське "Динамо” ганебно програло на домашньому стадіоні одеському "Чорноморцю” з рахунком 1:2. Поразка від "Чорноморця” стала для "Динамо” другою у чемпіонаті поспіль - раніше кияни програли на виїзді донецькому "Шахтарю”.
Цікаво, що вчора після поразки у роздягальні "динамівців" нібито сталася бійка, але хто був учасниками "боксу” - невідомо. Про це повідомив коментатор російського телеканалу "НТВ-Плюс” Олексій Андронов на своїй сторінці в одній із соціальних мереж.
Чи насправді київська команда залишиться без головного тренера, читайте згодом на порталі OGO.ua.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Суркіс, бокс, бійка, "Чорноморець", Київ, "Динамо", Блохін, футбол
На Рівненщині перевірили дотримання правил полювання: є порушники
![](/images/articles/2/small/1739814364.jpg)
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу провели перевірку мисливських угідь на Рівненщині, аби виявити можливі порушення під час регулювання чисельності хижих тварин – вовків та лисиць.
переглядів: 109
Рівненська медична академія розширюється: нова локація для навчання студентів
![](/images/articles/2/small/1739813819.jpg)
Рівненська медична академія отримає додаткове приміщення для навчання студентів.
переглядів: 108
На Рівненщині затримали чоловіка за неправдиве повідомлення про «замінування» ТЦК
![](/images/articles/2/small/1739812954.jpg)
У Березному правоохоронці викрили 53-річного мешканця села Губків, який повідомив про нібито замінування будівлі Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
переглядів: 108
У Здолбунові затримали наркодилера: чоловіка взяли під варту
![](/images/articles/2/small/1739812182.jpg)
Здолбунівські правоохоронці затримали 31-річного жителя села Здовбиця за підозрою у збуті наркотичних речовин.
переглядів: 144
У Чорнобильській зоні немає пожежі та викидів радіації
![](/images/articles/2/small/1739801585.jpg)
Останніми днями у мережі активно поширюється дезінформація про нібито масштабні осередки вогню на території Чорнобильської атомної електростанції, а також можливий радіаційний викид.
переглядів: 140