Ми у Facebook
16.08.2013, 14:52

Рівнян запрошують подивитися на... сміття

Екзотичні екскурсії в надзвичайні місця - цим у наш час мало кого можна вразити. Але рівнянам днями запропонували особливу екзотику - екскурсію на... сміттєпереробний завод!
Як вже повідомляв портал OGO.ua, 25 червня відбулося офіційне відкриття світтєпереробного завуду поблизу Рівного. Будівництво коштувало 70 мільйонів гривень і тривало три роки.

Тепер і всі бажаючі рівняни мають можливість побачити на власні очі процес переробки сміття. Підприємство "Санком-Рівне" на квитанціях про оплату послуг запитує у користувачів: “Чи хотіли б ви потрапити на екскурсію на сміттєпереробний завод?”.
Сміттєпереробний завод за 70 мільйонів відкрили на РівненщиніФОТО СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ НА РІВНЕНЩИНІ


- Із відповідей рівнян, які ми вже отримали, побачили, що багато хто має бажання побувати на такій екскурсії, - повідомив генеральний директор ТзОВ "УКРЕКО-ІНДАСТРІ", директор ТзОВ "САНКОМ-Рівне" Святослав Євтушенко. - Вже з наступного тижня ми будемо контактувати з цими людьми і наступного тижня чи через два тижні екскурсії розпочнуться.

Екскурсія на сміттєпереробний завод триватиме близько півгодини. "Але можемо сказати наперед, що фотографувати у нас не можна", - уточнив Святослав Євтушенко.
На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ