21.08.2013, 18:23

Рівненська легкоатлетка Анна Ярощук: "Виступом на Чемпіонаті Світу задоволена. Готуюсь до Діамантової ліги"

Нещодавно у Москві завершився Чемпіонат Світу з легкої атлетики. Найкращий результат серед рівнян на ньому продемонструвала легкоатлетка Анна Ярощук. Повернувшись з Росії, Анна поділилась враженнями з порталом OGO.ua.
На Чемпіонаті Світу уродженка Дніпропетровщини, а нині рівнянка Анна Ярощук змагалася у бігу на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

У кваліфікаційному забігу Анна Ярощук показала четвертий результат (55.73), пропустивши вперед лише спортсменок зі США, Великої Британії та Росії.

У півфінальних забігах наша спортсменка знову була серед кращих й знову стала четвертою. Правда уже з кращим часом – 54.92.

Рівнянка Анна Ярощук виборола бронзу на чемпіонаті Європи

У фінальному забігу Аня показала результат лише на кілька сотих секунди гірший за півфінальний – 55.01 й стала шостою. Але, як виявилось у підсумку, саме вона стала найуспішнішою з рівнян на Чемпіонаті Світу, адже увійти до шістки кращих – також престижно.

Рівнянка Анна Ярощук здобула срібло Всесвітньої Універсіади- Яку мету перед собою ставила, коли готувалася до Чемпіонату Світу?

- Коли їхала до Москви, то мала на меті потрапити до фiналу, - говорить рівненська легкоатлетка, учасниця Олімпійських Ігор 2013 Анна Ярощук. - Цього я зуміла досягти, тому своiм виступом задоволена.- Як ти оцінюєш власний виступ?

- Нажаль не вдалося покращити особистий рекорд, - пояснює Анна. - У кваліфікаційному забiгу я дуже хвилювалась, тому фiнiшувала лише 4-ю. А ось у пiвфiналi та фiналi почувалася набагато впевненiше! На фінал виходила з настроєм боротися до кінця, не шкодувати сил i обiгнати якнайбiльше суперниць! Менi трохи не пощастило, що випала перша дорiжка. Для бар'єрів вона дуже не зручна. А над помилками буду працювати, передивлятись з тренером запис бiгу та робити висновки, щоб на наступному ЧС боротись за медалi!- Найближчим часом десь виступатимеш?

- Так, у вересні, - говорить Анна Ярощук. - 22-го у Стокгольмi та 29-го у Цюриху буде "Дiамантова лiга". Туди запрошують найсильнiших спортсменiв свiту i я теж буду брати участь!

Нагадаємо, що у 2012 році Анна Ярощук брала участь у Олімпійських Іграх у Лондоні й виборола 4-те місце у естафеті 4х400 метрів.