На Антопільській телевежі поблизу Рівного спрацювало автоматичне відключення
Тепер не мають змоги дивитися цифрове телебачення мешканці Рівного та Рівненського району, Гощанського, Здолбунівського, Острозького та Костопільського районів.
Як повідомив директор обласного радіотелевізійного передавального центру Віктор Талімончик, на вежі у селі Антопіль, звідки і ведеться трансляція, відключились передавачі. Там спрацював захист при аварії антенно-фідерної системи.
Як довго триватимуть роботи, поки що не відомо, адже їх суттєво ускладнюють погодні умови.
За матеріалами: РТБ

телевежа, Антопіль, сигнал, цифрове телебачення, телебачення
Героя з Корнинської громади нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України, військовослужбовця Петра Степанчука з Корнинської територіальної громади відзначено державною нагородою — орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
переглядів: 162
Пологи в кареті швидкої: на Рівненщині парамедики прийняли дитину просто в дорозі

«Це вже шості пологи за дев’ять років моєї роботи в “екстренці”», — розповіла парамедикиня Тетяна Новак про один із недавніх викликів.
переглядів: 167
КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР — серед претендентів на «Орден Святого Пантелеймона»

Щороку «Орден Святого Пантелеймона» вручають військовим і цивільним медикам, волонтерам, закладам охорони здоров’я та новаторам у сфері медицини.
переглядів: 177
У Рівному відкрили пам’ятну дошку на честь Героя Олега Федорова

28 квітня 2025 року на фасаді будівлі КП «Спецкомбінат – ритуальна служба» у Рівному урочисто відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого Героя — старшого солдата Збройних сил України Олега Федорова.
переглядів: 218
У Рівному судитимуть грабіжника, який вкрав гроші у військовослужбовця

Прокурори Рівненської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно рівнянина, якому інкримінують грабіж, вчинений в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).
переглядів: 249