Подати
оголошення

23.09.2013, 07:30

Хто рано встав – той більше взяв!

Найбільш продуктивний ранок. Його треба використати на всі сто відсотків. Вдень не треба форсувати події й сваритися з ближніми.

Астрологічний прогноз: 23 вересня 2013, понеділок.

18 місячна доба. Місяць у знаку Тельця (трeтя чверть, спадає).


Хто його раніше почне, встигне зробити набагато більше, ніж за минулі декілька днів. Вдасться надолужити дещо прогаяне, прийняти важливе рішення, порадитись з потрібними людьми, викрутитись з якоїсь нелегкої ситуації.

На першому місці – партнерські стосунки, ділове та дружнє спілкування, сімейний бізнес, спільне майно та фінанси, питання заробітків, нерухомості, культурного та громадського життя.

До 10:00 можна зробити вдалі покупки, отримати перспективні пропозиції й дати на них згоду.

Зранку добре радитись та приймати рішення про перехід на нову роботу чи посаду, купівлю необхідних будматеріалів, запчастин, речей для дому, сім`ї, господарства, теплого одягу та взуття.

Гороскоп на тиждень 23 - 29 вересня

Потім зорі цілий день відпочиватимуть. Більшість справ застопориться з різних причин. Плани та завдання можуть змінитися через чиюсь ненадійність, недисциплінованість, лінощі, інтриги, амбіції.

Не треба форсувати події! Краще зробити тайм-аут, об’єктивно оцінити ситуацію і займатися тим, що більше до душі й виходить легко, без зайвої напруги.

Чому понеділок – день важкий?