Ми у Facebook
04.10.2013, 11:43

Рівненським пішоходам радять носити на одязі світловідбиваючі елементи [+Фото]

На Рівненщині започаткували проект, направлений на зменшення аварійності в населених пунктах, розташованих уздовж міжнародної траси Київ-Чоп.
Про це повідомили з прес-служби ВДАІ УМВСУ у Рівненській області

Рівненській регіон став третім в Україні, який долучився до проекту «Безпечні села».



Зокрема, жителів двох найбільших сіл Рівненської області, що розташовані вздовж автодороги Київ-Чоп, – а це Бабин та Користь – запросили на відкритий урок на дорозі. Співробітники ДАІ та активісти розповіли школярам та дорослим, як себе необхідно поводити на пожвавленій автомагістралі. Після чого учні та дорослі мали змогу подивитися виставу з безпеки дорожнього руху, яку їм представили загін ЮІР «Інші діти» з ЗОШ №28 м. Рівне.

Як забезпечити видимість пішоходів, розповідали представники делегації із досвіду європейських країн. Там учасники дорожнього руху носять одяг із світловідбиваючими елементами. Найпозитивніша статистика у Фінляндії, де з 2003 року не зареєстровано жодного ДТП з наїздом на пішохода, який використовував свідтловідбиваючі елементи на одязі.

От тільки такого одягу, який може врятувати життя, нарікають представники Фонду сприяння безпеці дорожнього руху, в Україні ніде купити. Усе, що роздають у селах, замовляють за кордоном. Ідеально, пояснюють у Фонді, якби і в Україні пішоходів зобов'язали носити на одязі світловідбиваючі елементи і щоб їх можна було купити у кожній крамниці чи на автозаправній станції. Після обговорення проблем з безпеки дорожнього руху всі учасники отримали розроблені спеціальні інформаційно-агітаційні матеріали та світловідбиваючі елементи, а це жилети, брилки, браслети та бейсболки.



Щоб привернути увагу водіїв до дотримання швидкісного режиму в населених пунктах, юні інспектори дорожнього руху влаштували флеш-моб з дорожніми знаками «Обмеження максимальної швидкості».



- Державтоінспекція проводить постійний моніторинг місць, де стаються дорожньо-транспортні пригоди та вносимо пропозиції відповідним службам щодо змін в облаштуванні доріг, - каже начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Олександр Семенюк. – Та головною роботою щодо забезпечення безпеки на дорозі є профілактика порушень Правил дорожнього руху. А тому ми постійно проводимо роз’яснювальну роботу серед дітей та дорослих, реалізовуємо багатовекторні соціальні акції. Відповідно й заходи, ініційовані громадським організаціями, що сприяють досягненню зазначеної мети, завжди підтримуємо і беремо у них активну участь.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ