До Дня вчителя: рівненський педагог Світлана Барабаш випромінює доброту
Серед великого розмаїття педагогічних новацій учителька обрала та успішно реалізує науково-педагогічний проект «Росток», адже добре розуміє, що на сучасному етапі дитині необхідно не просто дати базові знання, а навчити її вчитися впродовж усього життя, застосовуючи набутий досвід на практиці.
Виховання творчої особистості, здатної самостійно мислити, пропонувати оригінальні ідеї, приймати сміливі й нестандартні рішення – головне завдання Світлани Барабаш.
Кожен урок учительки – це цікава подорож у незвіданий світ науки, вдало організована самостійно-пошукова діяльність, а ще – це гра, моделювання, створення ситуації успіху.
Світлана Іванівна кожного учня намагається не лише чимось зацікавити, а й залучити до пізнавальної діяльності та пошуку істини, спонукає до розвитку інтересів й уподобань, адже, на її думку, саме внутрішня мотивація є важливим фактором успішного навчання.
Світлана Барабаш приділяє значну увагу і позакласній роботі. В її арсеналі – чимало форм і методів роботи: навчально-пізнавальні заняття, виставки, родинні свята, художні майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми, туристичні подорожі рідним краєм.
Учителька переконана, що родинність – це основа національного становлення особистості. У зв’язку з цим важливою є робота з батьками – постійними учасниками навчально-виховного процесу, які не лише здійснюють контроль за навчальною діяльністю своїх дітей, а й активно долучаються до проведення захоплюючих майстер-класів із технік декупажу та квілінгу.
Вихованці Світлани Іванівни – активні учасники та переможці різноманітних дитячих конкурсів: «Колосок», «Кенгуру», «Літопис мого родоводу», «Воскресни, писанко!», «Український сувенір», «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Іграшка для міської ялинки», «Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика», ІХ Міжнародної олімпіади з основ наук, «Юних знавців Біблії» та ін.
Учитель-методист Світлана Барабаш ніколи не зупиняється на досягнутому, охоче ділиться власним досвідом із колегами. Вона є членом лабораторії модернізації початкової освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, членом обласної творчої групи, що розробляє методики використання компетентнісно зорієнтованих завдань у молодшій школі. Напрацювання вчительки завжди представлені на міських, обласних та всеукраїнських педагогічних виставках, оглядах, конкурсах. Упродовж 2012-2013 навчального року під керівництвом Світлани Іванівни працювала міська Школа педагогічної майстерності (ШПМ).
Про вчительку та її підхід до справи схвально відгукуються учасники ШПМ, члени міської творчої групи «Росток», колеги зі шкіл міста.
Світлана Іванівна – тонкий психолог і прекрасний педагог. Її поява завжди супроводжується чарівною посмішкою. Вона вміє все: вдало пожартувати, заспокоїти і підбадьорити напередодні контрольної, зрозуміло пояснити важкий матеріал. Вона завжди випромінює світлу енергію і доброту, тепло і сердечність.
У кожній дитині Світлана Іванівна Барабаш прагне виховати Людину, а це під силу тільки тому, хто сам є непересічною особистістю та висококласним професіоналом.
Янукович нагородив двох освітян з Рівненщини
Лариса ЧЕРВУК, заступник директора ЗОШ № 8 м.Рівного,
Вікторія САЛТИШЕВА, завідувач кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
Чотирилапі герої: службові собаки СБУ Рем і Фінч отримали нагороди за захист України
Собаки Рем і Фінч, які служать у складі Служби безпеки України, були відзначені Кінологічною спілкою України на церемонії «Чотирилапі захисники». Вони разом зі своїми наставниками отримали нагороди за вагомий внесок у безпеку держави.
переглядів: 199
Рівненщина простилася із полеглим Героєм
На Рівненщині віддали останню шану воїну Олександру Боярчуку із Городоцької громади.
переглядів: 255
"Нам винятково важливо пам’ятати цю страшну сторінку нашої історії", - ПЦУ
Сьогодні, 23 листопада, День пам'яті жертв голодоморів.
переглядів: 224
Сьогодні прийнято запалити свічку у пам'ять про жертв Голодоморів
Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує Національний день пам’яті жертв Голодомору.
переглядів: 269
Що не варто робити 23 листопада: традиції та прикмети
23 листопада вважається особливим днем, сповненим традицій та застережень. У народі цей день пов’язували з певними заборонами, які допомагали уникнути неприємностей та зберегти гармонію в сім’ї.
переглядів: 288