На Рівненщині з'явиться національний природний парк "Соколині гори"
Національні природні парки України — це заповідні території, що є частиною природно-заповідного фонду України. В них дозволено вільний доступ туристів.
Загалом, за даними Міністерства екології та природних ресурсів України, за роки незалежності в нашій державі створено 44 національні природні парки.
Щоденник подорожі на "Соколині гори"
На Рівненщині є один національний природний парк - Дермансько-Острозький. Він був створений указом Президента України в грудні 2009 року. Розташований на території Здолбунівського (частково) та Острозького районів у найвужчій, східній, частині Малого Полісся — Острозькій долині. Охоплює територію заплави річки Збитинка, що протікає між мальовничими пагорбами Мізоцького кряжу та Кременецькими горами.
Парк розташований на перетині меж різних фізико-географічних областей. Тут вузька смуга поліських ландшафтів дна річкової долини оточена краєвидами, характерними для лісостепової зони в межах двох височин — Волинської та Подільської. Це, а також незначна кількість населених пунктів, зумовило багатство рослинного і тваринного світу парку. Тут зростає 47 видів рослин і трапляється 19 видів тварин, занесених до Червоної книги України.
Янукович створив парк неподалік Рівного
А тим часом продовжуватиметься роботи над створенням на Рівненщині ще двох національних природних парків - уже згаданого вище парку «Соколині Гори», а також парку "Нобельський". А територію парку «Дермансько-Острозький» планують розширити.
На Рівненщині буде національний природний парк "Нобельський"

національний природний парк, природа, заповідний фонд, "Надслучанський", "Соколині гори", "Надслучанська Швейцарія"
Рівне передсвяткове: у місті уже встановлюють Писанковий сад

У місті монтують велетенські писанки, які давно стали візитівкою великодніх свят.
переглядів: 54
У Рівному буде ще один центр життєстійкості

В Рівненській області уже є 31 Центр життєстійкості. Вони діють у таких територіальних громадах: Білокриницька, Варковицька, Великомежиріцька, Вирівська, Демидівська, Дубенська, Зарічненська, Каноницька, Млинівська, Немовицька, Олександрійська, Острозька, Рокитнівська та інших.
переглядів: 81
Тільки в одному із міст на Рівненщині досі триває опалювальний сезон

В області уже офіційно завершився опалювальний сезон. Зараз рішення про це ухвалили 63 громад області
переглядів: 142
Рівненщина простилася із Захисником Олександром Шпаком

Чоловік народився 14 серпня 1979 року у селі Зарічне Бугринської громади. Після початку повномасштабного вторгнення рф Олександр пішов захищати кордони рідної країни.
переглядів: 133
На двох вулицях у Рівному нема води

Сьогодні, 17 квітня, з 09.30 через порив водопроводу тимчасово немає води у деяких рівнян.
переглядів: 149