Будьте обережні - робота домогосподарки призводить до стресу і сварок у сім'ї
Домашня праця потрапила в зону пильної уваги не тільки виробників каструль, прального порошку та засобів для чищення унітазів, а й серйозних вчених. Вони звернули увагу на те, що домогосподарки відчувають неймовірний стрес, коли в них там щось недомите або недочищене, пиріг підгорів і не вистачає котлет на тиждень наперед.
Праця домогосподарки, непомітна і нещадна, ще й не цінується - прибрати, приготувати, розкласти, застелити, попрасувати, зібрати до школи, помити вікна... «Відчуваєш себе білкою у колесі» , - так характеризують свій спосіб життя більшість мешканок нашого міста.
Жінки з дитинства привчені до того, що не можуть собі дозволити лежати на дивані і читати книгу, а тим більше, йти гуляти з друзями або випивати, поки не вимиті вікна, не закриті помідори або не зварений обід. Нескінченне замкнене коло, яке знову починається кожного ранку, призводить до справжнього розпачу і депресії!
Як зволожити повітря в оселях [+ПОРАДИ]
Так історично склалося, що жінки мили-пряли-готували, а чоловіки, наприклад, кололи дрова. Але сьогодні є центральне опалення та необхідність у повсякденній заготівлі дров відпала. А центрального харчування все ще немає, і картоплю все одно потрібно чистити-різати-солити-смажити, а потім ще й драїти сковорідки. Звичайно, напівфабрикати внесли свою частку в справу звільнення жінок від кухонного рабства: товкти борошно в ступі не треба, і навіть крутити фарш на котлети - вже архаїзм.
Пухнаста терапія: як і від чого лікують домашні улюбленці [+ПОРАДИ]
Зате з підвищенням рівня життя зростають і претензії до якості прибирання: тепер потрібно не просто, щоби було чисто, а блищало та іскрило стерильністю, як в операційній. Прийшла фобія перед мікробами, про яких ще сто років тому ніхто і не чув! Проте, найчастіше на справедливе прохання допомогти по господарству (навіть теоретичне) чоловіки починають стверджувати, що вони купили і пилосмок, і посудомийну машину, і праску, провели газ і електрику в кожен дім, побудували каналізацію та водопровід, перемогли чуму і неуцтво.

Як ви думаєте, як домогосподарки ставляться до своїх близьких? Іноді вони їх просто ... зневажають. За що? За постійне руйнування результатів їхньої праці - крапельки на сантехніці, крихти на столі, розкидані іграшки порушують увесь нещодавно наведений фен-шуй у квартирі; за з'їдені за п'ять хвилин просто з пательні млинці, які домогосподарка пекла мінімум дві години. А головне - за те, що близькі сприймають порядок у будинку і смачну їжу як належне.
Позбавляємося плям від дитячих випадковостей
Утім, є й інша крайність - домогосподарка не дозволяє нікому в оселі розслабитися, не просто бігаючи за всіма з ганчіркою, а постійними зауваженнями та криками нагадуючи про тиранію порядку. Загнані в кут рідні готові літати повітрям і не ходити в туалет, аби не порушувати білизни сантехніки та чистоти підлоги, не носити речі, щоб, не дай боже, не поставити на них пляму, і не їсти котлети, щоб не виявилося, що вони були насмажені на цілий тиждень, «а ви за один вечір спакували».
До таких істинно «підступних» питань типу: що краще - Бітлз або Роллінг Стоунз, релігія чи атеїзм, справа і не доходить. Як вирішувати філософські проблеми, якщо неможливо досягти взаєморозуміння з приводу, куди ставити брудні чашки - у мийку, у спеціальну тару або залишати на столі?
Нове життя старого табурета [Фото+Відео]
Так і хочеться сказати всім зневіреним домогосподаркам: розслабтеся, у світі є ще стільки цікавого, крім пилу, борщу і котлет, і здатності реклами про миючі засоби вмить зруйнувати ваш побут. Краще сходіть на манікюр, який потім буде шкода псувати прибиранням.
А як ви, любі рівнянки, «розправляєтесь» з домашнім господарством, не перетворюючи його у працю Сізіфа? Пишіть про це в коментарях до статті.

Що варто і не можна робити у день Кирила та Мефодія

Сьогодні, 11 травня, за новим церковним календарем Української православної церкви вшановують пам’ять святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія — творців слов’янської писемності, яких з любов’ю називають учителями слов’ян.
переглядів: 2
Рівне сьогодні зустрічне полеглих воїнів місією "На щиті": маршрут супроводу

Сьогодні, 10 травня, Рівненська громада зустрічатиме екіпаж місії "На щиті", який повертає додому загиблих Героїв. Жителів міста закликають гідно вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.
переглядів: 387
У Рівному відбудеться зустріч з відомим поетом Андрієм Пермяковим

Наступного тижня, 13 травня, о 17:00, запрошують на особливу зустріч до Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18).
переглядів: 487
Матч "Верес" - "Рух" судитиме арбітр із Черкас

Бригаду арбітрів на матч 28-го туру VBET Української Прем’єр-ліги між «Рухом» та «Вересом» очолить 40-річний Володимир Новохатній із Черкас. Для нього це буде дебютна гра у поточному сезоні за участю рівненського клубу.
переглядів: 427
Сьогоднішнє вшанування святого Миколая: історія свята

Щороку 9 травня християни вшановують одну з ключових подій у шануванні святителя Миколая Чудотворця — перенесення його мощів із міста Мири у Лікії (сучасна Туреччина) до італійського міста Барі.
переглядів: 489