Ми у Facebook
20.11.2013, 14:30

Рівненська область: "замінували" банк "Аваль", евакуювали 70 людей [ОНОВЛЕНО]

"Мінером" виявився 27-річний чоловік з Дубно.
19 листопада в обід на лінію «101» надійшло повідомлення невідомого, що в Дубно у підвальному приміщенні одного з банків закладено бомбу. Прибувши на місце події, правоохоронці евакуювали близько 70 чоловік.

Про це повідомили з СЗГ УМВСУ у Рівненській області.

Працівники сектору вибухо-пожежної експертизи провели огляд приміщення, однак вибухових пристроїв та предметів не виявили.

Хакери Anonymous зламали сервери української митниці

Через декілька годин міліціонери встановили особу, яка подала неправдиве анонімне повідомлення про загрозу безпеці громадян. Ним виявився 27-річний Юрій, мешканець Дубно, який на даний час затриманий згідно статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України та поміщений в ізолятор тимчасового тримання Дубенського МВ.

Дану подію внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян).

Дана стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років. Крім того, молодик повинен відшкодувати завдані матеріальні збитки, адже виїзд на місце події усіх спеціальних служб є дороговартісним «задоволенням».

А з огляду на те, що комусь у цей час потрібна була допомога міліції, швидкої чи МНС, то у грошовому еквіваленті це навіть не обчислюється, адже від вчасно отриманої допомоги подекуди залежить чиєсь життя.

На правах реклами