27.11.2013, 13:26

Рівненська облрада почула вимоги Євромайдану і підтримала євроінтеграцію [+Фото]

На позачерговому засіданні Рівненської обласної ради більшість депутатів підтримали звернення до Президента України, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради України щодо підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
Депутати Рівненської обласної ради зібралися сьогодні на позачергову сесію, єдиним питанням якої було питання європейської інтеграції.

Поряд з приміщенням облради зібралися понад тисяча рівненських студентів та активістів рівненського Євромайдану.З прапорами України та Євросоюзу в руках вони закликали депутатів підтримати звернення до Президента, голови уряду та голови Верховної ради щодо неможливості призупинення української євроінтеграції.Сьогодні відбудеться позачергова сесія Рівненської обласної ради

Чимало обласних депутатів причепили до одягу стрічки, які поєднували у собі прапори України та ЄС.

Голосування, в ході якого у залі засідань навіть через зачинені вікна було чути вигуки студентів "Україна - це Європа!", показало, що більшість депутатів євроінтеграційний шлях України все ж підтримують."За" висловились 59 обласних обранців.

Активісти Євромайдану та студенти, що долучилися до протестів за євроінтеграцію, зустріли рішення облради оплесками й "стрибалкою" "Хто не скаче - той москаль!".

Нагадаємо, що трохи раніше своє "Так!" євроінтеграції сказали й міські депутати.

По завершенні сесії студенти вирушили на Євромайдан мітингувати.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ