29.11.2013, 11:31

Євромайдан завершиться 1 грудня [+Фото]

А продовжаться акції протесту вже у січні.
Ще вчора, 28 листопада співачка Руслана закликала всіх до безстрокових страйків, а вже сьогодні організаторами оголосили про призупинення Євромайдану.

Організатори Євромайдану оголосили про те, що 1 грудня мітинг буде припинено до січня 2014 року. Вже з Нового року Євромайдан буде безстроковим.

У перший день саміту у Вільнюсі, 28 листопада, на київському Євромайдані було особливо гаряче від закликів активістів.

З самого ранку на Майдані Незалежності в Києві було близько тисячі активістів та мітингувальників. З кожною годиною їхня кількість зростала. Основною більшістю є молоді люди, але також на майдані є багато людей старшого віку. Дідусі та бабусі активно скандують та вигукують гасла Майдану.

Янукович провалив саміт у ВільнюсіУ четвер, 28 листопада, у Києві вібувалася студентська хода, яка мала активний спротив з боку керівницта вишів. Приєдналася до студентської ходи і співачка Руслана. Вона зазначила, що її запросили не для того, щоб очолити ходу, чи йти попереду лави, а для того, щоб допомогти вирішити проблеми в разі їх виникнення.

На час Євромайдану студенти найбільших вузів Рівного звільнені від занять [ОНОВЛЕНО]І таки допомога Рулани знадобилася, адже студентів університету імені Богомольця не відпускали, вони стояли за зачиненими ворітьми. Через які співачка перелізла і пішла на зустріч з представництвом деканату. Щоправда їй заявили, що вона не має права там бути і що студенти мають бути на парах.

Але, зрештою, студенти-медики таки приєдналися до ходи і попрямували до КПІ та університету імені Шевченка.


На Євромайдані у Рівному "дали пенделя" Януковичу й закликали його підписати угоду з ЄС


Руслана закликала змінити гасло на: "Разом і до кінця", закликала до безстрокового мітингу.

До слова, за останніми даними, у Львові 42 тисячі студентів оголосили безстроковий страйк.

Рівняни, взявшись за руки, з'єднають Україну та Європу

Угоду не підписано, проте мітингувальники готові стояти доти, доки їхні вимоги не будуть виконані!