06.12.2013, 22:14

Хто представить Україну на "Євробаченні-2014": прийом заявок завершено!

Вже у суботу, 7 грудня, стануть відомі імена фіналістів національного відбору Пісенного конкурсу "Євробачення-2014". Хто представить Україну на "Євробаченні"?
Прийом заявок на участь у "Євробаченні-2014" тривав в Україні з 23 жовтня. Після завершення прийому заявок – 7 грудня – відбудеться попередній тур, у якому серед усіх, хто виявив бажання взяти участь у національному відборі, оберуть 20 найкращих пісень, що відповідатимуть умовам Положення та правилам Пісенного конкурсу Євробачення-2014. Відбір 20-ки фіналістів відбуватиметься прослуховуванням за участі професійного журі, за результатами голосування якого й буде обрано учасників фіналу національного відбору.

А вже 21 грудня 2013 року відбудеться фінал національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення-2014. За результатами змішаного голосування (журі та інтерактивного голосування глядачів) буде визначено пісню-переможницю Конкурсу, що представлятиме Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2014, розповідає Перший національний.

Напередодні завершення прийому заявок на участь у "Євробаченні-2014" від України стало відомо, що серед претендентів буде співачка Анна Ходоровська, переможниця третього сезону талант-шоу "Голос Країни" на телеканалі "1+1". Боротися за перемогу на "Євробаченні" Анна буде з піснею про кохання композитора Руслана Квінти, розповідає ТСН.ua. Руслан широко відомий своєю співпрацею з такими виконавцями, як Софія Ротару, Ані Лорак, Міка Ньютон, Наталія Могилевська.

Хто представить Україну на "Євробаченні-2014"? [+Відео]

Заявку на участь у "Євробаченні-2014" від України подав і гурт "НеАнгели". Пісню їм написав швед Олександр Бард, всесвітньо відомий за роботою над такими проектами, як Army of Lovers, Vacuum, Alcazar і Bodies Without Organs, Gravitonas. Пісня має назву «Courageous» (Відважна), розповідає вп-правда.рф.

Результати Євробачення-2013: Злата Огневич виборола третє місце

Нагадаємо, що фінал "Євробачення-2014" відбудеться 10 травня 2014 року в столиці Данії Копенгагені.