10.12.2013, 21:25

Футбол. Ліга Чемпіонів УЄФА. Онлайн-трансляція матчу "Манчестер Юнайтед" - "Шахтар" на OGO.ua [ОНОВЛЕНО]

У останньому матчі групового етапу Ліги Чемпіонів донецький "Шахтар" вирішить свою подальшу долю у єврокубках – або донеччани продовжать боротьбу у Лізі Чемпіонів, або відправляться до Ліги Європи.
Футбол. Ліга Чемпіонів УЄФА. «Манчестер Юнайтед» - «Шахтар». Найважливіший матч року для підопічних Луческу

Нагадаємо турнірне положення команд в нашій групі після п’яти турів:

1. "Манчестер Юнайтед” – 11 очок
2. "Шахтар” – 8
3. "Байєр” – 7
4. "Реал Сосьєдад” – 1

До вашої уваги стартові склади команд:

"МЮ": Де Хеа - Рафаель, Еванс, Фердинанд, Бюттнер - Джонс, Гіггз, Кагава, Янг, Янузай - Руні

Запасні: Ліндегаард, Андресон, Нані, Клеверлі, Валенсія, Чічаріто, ван Персі

"Шахтар": Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук - Степаненко, Фред - Тейшейра, Коста, Тайсон - Адріано

Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Хюбшман, Бернард, Фернандо, Едуардо, Феррейра

Поєдинок розпочався!

2 хв - удар Тейшейри заблокував Філ Джонс. "Шахтар" розпочинає матч.

5 хв - "МЮ" володіє м'ячем. Гра у центрі поля.

6 хв - небезпечно біля воріт "Гірників". Філ Джонс увірвався в штрафну суперника, але з кута воріт поцілив у Пятова.

8 хв - перший удар по воротам "Юнайтед". Фред пробив по центру в руки Де Хеа.

12 хв - "Шахтар" мав забивати гол!!! Міліметри врятували браму Де Хеа. Тейшейра вийшов тет-а-тет з голкіпером, але не потрапив у ствір воріт, пробивши біля самої штанги.

15 хв - Ракицький зірвав контратаку "МЮ", збивши Руні. Без жовтої картки.

17 хв - міг забити й "Манчестер". Янузай опинився на ударній позиції, сильно пробив, але точно у руки Пятова. Молодець Андрій!

Тим часом у паралельному матчі "Реал Сосьєдат" грає "на руку" "Шахтарю" - поки німецький "Байер" не забиває, 0:0

22 хв - Коста прорвався по правому флангу, на швидкості змістився в центр і пробив у ближній кут - повз ворота.

24 хв - Коста знову "накрутив" оборону "МЮ", але дуже хорошу комбінацію завершив ударом у когось із суперників.

26 хв - Руні видавав пас на Кагаву, але Пятов вчасно вийшов з воріт і забрав круглого в руки.

28 хв - Тейшейра!!! "Накрутив" Алекс 3-ох футболістів "МЮ", але пробив точно в руки Де Хеа.

31 хв -штрафний біля воріт "Гірників". До воріт метрів 25. Удар Руні - біля стійки воріт. Небезпечно.

33 хв - Коста обікрав Фердінанда, віддавав м'яча у штрафну "Юнайтед", де був один Тейшейра, але удар у Алекса вийшов надто слабкий.

36 хв - пощастило "Шахтарю"! Янг перекидав м'яч над П'ятовим, але промахнувся.

43 хв - як небезпечно! Ледь Руні не забив Пятову. Панікують донеччани після удару Янга.

44 хв - І знову момент! І знову Янг. Ударив Ешлі повз ворота. Удача знову на боці "Шахтаря"...

45 хв - все, закінчився перший тайм. Цікавий та рівний поєдинок. Відпочинемо 15 хвилин.

Розпочався другий тайм поєдинку.

47 хв - момент "Шахтаря"!!!Ракицький після кутового поцілив у стійку воріт "МЮ".

49 хв - Янг зі штрафного, який був назначений біля зони подачі кутового, закрутив у дев'ятку воріт Пятова. Андрій на висоті!

У ПАРАЛЕЛЬНОМУ МАТЧІ "БАЙЕР" ЗАБИВАЄ "РЕАЛ СОСЬЄДАДУ" - а це означає, що на даний момент "Шахтар" пролітає повз наступний раунд Ліги Чемпіонів.

54 хв - Донеччани контролюють м'яч у центрі поля, не більше.

57 хв - Пятов рятує! Кагава пробив з-під Ракицького після прострілу від Янга з лівого фланга.

58 хв - удар від Янга - повз ворота.

60 хв - Руні намагався перекинути м'яч через Пятова - було красиво, але неточно.

63 хв - заміни у матчі: Бернард виходить на поле замість Тайсона, у "МЮ" Гіггза замінив Клеверлі, а Янг поступається місцем на полі ван Персі.

66 хв - 1:0. Подачі кутового від Ван Персі і Філ Джонс просто розстріляв Пятова...

70 хв - "Червоні Дияволи" продовжують контролювати м'яч. "Шахтар" без моментів.

71 хв - першу жовту картку в матчі отримав Бюттнер за фол проти Срни.

78 хв - нічого не може створити команда Луческу. Здається, самі гравці вже змирилися із результатом.

79 хв - попередження для Срни і жовта картка для Клеверлі.

80 хв - Фернандо замінив Фреда.

82 хв - Кучер отримав жовту картку після боротьби з Ван Персі.

83 хв - після подачі кутового Клеверлі потужно пробив вище воріт.

85 хв - після ефектної комбінації Срна пробив з лівої ноги у руки Де Хеа.

88 хв - заміни: у "МЮ" замість Бютнера вийшов Валенсія, а у "Шахтаря" Андріано замінив Ферейра.

Не йдуть донеччани на останній штурм. Підопічні Луческу грають останні хвилини у цьогорічному розіграші Ліги Чемпіонів.

90 хв - 2 хвилини додав головний арбітр до матчу.

90+2 - все, "МЮ" перемагає 1:0 та крокує далі, а "Шахтар" відправляється до Ліги Європи.