13.12.2013, 16:00

Рівнян запрошують читати українською!

Подарунок до нового року дбайливим батькам, у Рівному відкрився новий книжковий магазин української літератури “Книжковий світ”
Дуже часто придбання хорошої літератури для дітей стає проблемою. То ілюстрації не якісні, то текст написаний якоюсь незрозумілою мовою. Приємною знахідкою сьогодні став магазин "Книжковий світ", адже там можна знайти книги для будь-якого віку, а головне всі вони українською мовою."Мобілочку" в Рівному закрили

А ще приємно здивували ціни, адже зазвичай на дитячу літературу українських видавництв вони досить високі. А тут ціни від видавництв, найнижчі в регіоні.Окрім книжок можна знайти розвиваючі ігри для різного віку, як то кажуть від 2-х до 102-х.У Рівному відбудеться заключний концерт "Творче жниво-2013"

Продавець Ольга розповідає, що цей магазин лише відкривається, вони вже працюють але офіційне відкриття буде в суботу, це, свого роду, розширення, адже один магазинв же працює понад 2 роки.Крім того, що "Книжковий світ" реалізує книги усіх українських видавництв, вони це роблять роздрібно та надають значні знижки при комплексних закупках необхідної літератури на навчальні та дошкільні заклади. Підручники для навчання — будь ласка, цікаві історії та казки для малят — тримайте! Романи для батьків від українських авторів, теж є!Рівненський музично-драматичний театр запрошує на новорічні святкування

Відкриття такого роду книгарні є природнім наслідком сучасної ситуації, в якій придбати якісний український книжковий продукт важко. Тому власники і вирішили заповнити нішу українських книжок в Рівному.
Яскраві, кольорові для будь-якого віку україномовні книги - це "Книжковий світ" на Соборній, 264.