16.12.2013, 16:19

Міні-футбольний клуб "Кардинал-Рівне" знову програв [+Відео]

Рівненський клуб не зміг подолати супротив луганського "ЛТК", поступившись із загальним рахунком 3:4.
Поєдинок відбувся в Луганську у неділю, 15 грудня.

„ЛТК” — „Кардинал-Рівне” 4:3

Голи: Бессалов (4), Вершинін (5), Разуванов (19, 23) - Піддубний (18), Маринюк (25), Танський (37).

На 5-й хвилині матчу наша команда вже програвала 0:2. На 18-й хвилині відіграв один м’яч граючий тренер "Кардинала" Сергій Піддубник. Після перерви „ЛТК” вже перемагав 4:1. Наприкінці гри "Кардинал" почав ризикувати, замінивши свого воротаря польовим гравцем. Цей хід дав певний результат - наша команда скоротила відставання до мінімуму – 4:3. На більше підопічні Піддубника не спромоглись.

Луганський міні-футбольний клуб переміг 4:3 і випередив „Кардинал-Рівне” у турнірній таблиці. Рівняни опустилися на передостанню, шосту сходинку, в Екстралізі.

Наступну гру "Кардинал" проведе проти львівської "Енергії" у понеділок, 23 грудня.