Кожен другий українець платить за новорічний корпоратив із власної кишені
Новорічну ніч у компанії колег буде зустрічати один зі ста співробітників. У половині офісів урочистості проходять за кілька днів до Нового року. А в 42% компаній святковий вечір влаштовують за тиждень-півтора, що зручно для тих співробітників, які збираються у зимову відпустку. Любителів відсвяткувати після Нового року — значно менше (всього 6%). У дев’яти з десяти компаній заведено відзначати Новий рік або в форматі масштабного корпоративу, або в колі відділу чи з «друзями по роботі».
Безалкогольні корпоративи для України — рідкість. Застілля без міцних напоїв очікує тільки 3% опитаних. Найчастіше формат свята — це не що інше, як застілля з алкоголем (71%).
Інколи співробітників тішать танцями (48%) і найрізноманітнішими конкурсами та приємними сюрпризами (48%). Але офіційні промови на святкуванні Нового року далеко не рідкість: довгих виступів від керівництва слід очікувати 36% офісних співробітників. Дещо рідше святкування проходить у форматі фуршету (27%). Інколи роботодавці не скупляться на фінанси і влаштовують салют (7%) або навіть запрошують зірок (13%).
Де у Рівному святкувати Новий рік (ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ)
Уже зараз половина офісних співробітників знає, що Новий рік буде святкуватися з колегами в ресторані або кафе, а 6% розраховує на корпоратив за містом. Тим не менше, далеко не всім пощастить провести час у неробочій обстановці: 18% працівників усе ж таки відсвяткують Новий рік просто в офісі. А ось кожен п’ятий співробітник ще не знає, що цього разу вирішив влаштувати роботодавець. І це може бути як вечір у офісі, так і яскраве свято в кафе, боулінг-клубі або навіть аквапарку.
У кожному другому офісі на новорічний корпоратив офісні співробітники витратять свої гроші.
Тільки для 45% опитаних всі витрати візьме на себе роботодавець. Кожному четвертому працівнику свято обійдеться більш ніж у 200 грн. У 100 грн. вкладеться 14% працівників, а 17% викладуть за новорічний корпоратив приблизно 100-200 грн.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в листопаді-грудні 2013 року. Загалом було опитано 710 респондентів.

Чи обов'язково змінювати документи після одруження?

Після реєстрації шлюбу в Україні подружжя має право змінити своє прізвище на спільне або взяти подвійне прізвище, розповідає начальниця Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юлія Бабина.
переглядів: 67
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 100
Exist.ua – коли важлива якість та надійність запчастин

Exist.ua: великий вибір автозапчастин і моторних олив, пошук за VIN, мобільний додаток і швидка доставка по Україні для вашого авто
переглядів: 128
Програмування для дітей: як зробити навчання цікавим і ефективним?

Дізнайтесь, як зробити програмування для дітей цікавим та ефективним. Обирайте програми UA Teens у Львові та записуйтесь на заняття вже сьогодні!
переглядів: 65
Кавовий ритуал: як зернова кава змінює ваші ранки

Ранок — це не просто початок нового дня, це також час, коли ми налаштовуємося на правильний темп дня і формуємо свій настрій. У багатьох людей цей момент не обходиться без чашки ароматної кави. Але є різниця між справжньою зерновою кавою і швидким розчинним напоєм. Зернова кава — це якість та насичений смак. Хоча вона вимагає трохи більше часу та уваги при приготуванні, вона приносить набагато більше задоволення. Від процесу помелу до першого ковтка — це особлива медитація, яка допомагає сповільнитися, зосередитися і почати день усвідомлено.
переглядів: 129