26.12.2013, 11:01

Спрощенці Рівненщини вже сплатили до казни понад 113 млн гривень

Удосконалення спрощеної системи оподаткування виправдало себе і з точки зору зростання підприємницької ініціативи, і з точки зору надходжень до бюджету.
«Майже 30,5 тисяч суб’єктів господарювання Рівненщини ведуть спрощений облік. Тільки за останній рік платниками єдиного податку стала майже тисяча підприємців. Надходження єдиного податку збільшилися на 33% і становлять за 11 місяців – 113,2 млн грн (юридичні особи сплатили - 27,9 млн грн, фізичні особи-підприємці – 85,3 млн грн)»,- зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів Тетяна Сидоркевич.

Управління Міндоходів Рівненщини: підсумки роботи у 2013 році

З метою покращення умов ведення бізнесу, цього року введено дві додаткові групи єдиного податку та зменшено для них ставки податків; надано можливість подавати заяву про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді; розширено звітний період з календарного місяця до року для другої групи єдинників.

Податковий календар на грудень 2013 року

Нагадаємо, що у 2014 році підприємців очікують нові позитивні зміни -
електронні перевірки та можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і витрат, відповідно й автоматичного заповнення податкової звітності.

До 15 січня 2014 року діють "подарункові" пільги зі сплати ПДВ

Про це повідомили в Інформаційно-комунікаційному відділі ГУ Міндоходів у Рівненській області.