20.01.2014, 10:51

Рівненщину прибирають від снігу

Комунальники Рівненщини впоралися зі снігопадом цими вихідними. До усіх районів Рівненщини проїзд забезпечений, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
Снігопади розпочалися з південних районів. Відтак, вже зранку працювала вся техніка філій Дубенської, Радивилівської та Млинівської ДЕД. І саме туди для боротьби з негодою сьогодні відправили додаткову техніку з області. Спокійніша ситуація на автошляхах в північних районах, де заметам запобігають ліси.

У Рівному цілодобово прибирають сніг

- У неділю на автошляхах краю зі снігом боролись 98 одиниць техніки, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації. - Жодних проблем із розчищенням доріг наразі нема. Усі їхні підприємства повністю забезпечені паливно-мастильними матеріалами. А піщано-сольових сумішей заготовили навіть більше від потреби. При запланованих 18,5 тисячі тонн шляховики закупили майже вдвічі більше.

У понеділок, 20 січня, на дорогах Рівненської області працює 127 одиниць техніки.

Якщо Ви знаєте до яких міст, сіл Рівненщини немає можливості проїхати через неприбраний сніг, повідомляйте про це у коментарях.
Щасливе Рівне