22.01.2014, 13:04

Рівненщина збере учнів-лідерів з усієї України

Цьогоріч Рівненщина прийматиме всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім офіційних засідань, заплановані, зокрема, круглі столи, майстер-класи, квести, відвідання навчальних закладів. Захід заплановано на 20-30 січня.
Втілення власних соціальних проектів, що стосуються вибору майбутньої професії, захисту прав дитини чи екології, участь у ділових іграх, майстер-класах із психології і навіть проведення тренінгів самотужки. Такий досвід мають школярі Рівненщини, які є активними учасниками учнівського самоврядування. Невдовзі вони зможуть поділитися своїми здобутками, а також дізнатися про досягнення однолітків із інших регіонів.


Керівник рівненського "водника" звільнився та попросив вибачення[+ЗАЯВА]


- Проведення зустрічей для школярів-лідерів з усієї України на сьогодні на часі. Адже це передумови для їх подальшого розвитку. До того ж такий захід має і об’єднавчий характер, — говорить заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. — Адже школярі зі східної та центральної України зможуть ознайомитися з історією та культурою західного регіону на прикладі Рівненщини.


У Рівному відкриють новий дитсадок


Така робота розвиває у школярів лідерські здібності і проектне мислення. Загалом брати участь в учнівському самоврядуванні діти можуть із 5 класу. Щоправда, це початковий рівень. Найкраще себе проявляють старшокласники.
Щасливе Рівне