01.02.2014, 10:17

Рівне: у 2014 році не вистачить грошей на зарплати лікарям та вчителям?

У п’ятницю, 31 січня, на засіданні виконкому Рівнеради члени виконкому розглянули проект бюджету міста Рівного на 2014 рік.
Загальна сума бюджету становинла 951,4 млн. грн. Дефіцит бюджету міста Рівне у 2014 році становитиме понад 30 млн гривень.

Доповідач, начальник відділу бюджету і фінансів міськвиконкому Віктор Шульга, озвучив попередні параметри бюджету Рівного, з яких випливає, що найбільшої суми бракує галузі освіти — 18 мільйонів. Це місячний фонд зарплати освітян Рівного.

Сьогодні відбудеться засідання Рівненського міськвиконкому + Порядок денний

Також уже зараз можна говорити про те, що не вистачає на зарплату працівникам охорони здоров’я міста — 1,2 місячного фонду та працівникам сфери культури і спорту — 2 місячних фонди.

Міський голова Рівного Володимир Хрмко зазначив, що бюджет складений продумано, але може виникнути проблема з казначейством, адже цього року (2013) місто недоотримало 17 млн. грн. А якщо проблем з казначейством не буде, то рік можна буде ввжати вдалим.

На сесії Рівнеради створено "Народну раду" міста

Оскільки стало цілком очевидно, що обласний бюджет не буде прийнято у визначені законодавством терміни, бюджет міста Рівне доведеться приймати без обласної частини.

Остаточно бюджет міста на 2014 рік планується схвалити на 2-му пленарному засіданні 34-ї сесії Рівнеради, яке відбудеться 3 лютого.