07.02.2014, 15:30

У Рівному нагородили переможців конкурсу "Здобутки та проблеми сучасного державотворення"

7 лютого у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулося нагородження переможців конкурсу наукових робіт "Здобутки та проблеми сучасного державотворення". Участь в якому взяли школярі з усієї Рівненщини.
Конкурс учнівських наукових робіт відбувся завдяки зусиллям професорсько-викладацького складу Рівненського державного гуманітарного університету та підтримці депутата Рівненської обласної ради, а нині вже і голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова.

Більше фото


- Усі молоді люди, що тут присутні, є великими молодцями, бо вони мають в майбутньому творити майбутнє України. їх бачення, думки та мрії повинні трансформуватися. Адже саме молодь маєте робити Україну іншою, - наголосив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.- Державотворення, яке повинно бути в майбутньому, залежить від кожного з нас.Наймолодший мотогонщик України – з Рівненщини


Перед безпосереднім нагородженням доповіді виголосили викладачі Рівненського державного гуманітарного університету та магістранти ВУЗу. У своїх доповідях вони наголошували на тому, що Україна в своїй історії отримала шанс, щоб сформувати свою суверенну державу. І завдання нашої держави на сучасному етапі - формування демократичних основ та переформатування ладу, що панує нині в серцях та головах людей.

Більше фото


- Така конференція є надзвичайно важливою, бо незалежна українська держава ще досить молода і проблема державотворення у цей час стоїть дуже гостро, - зауважив ректор РДГУ Руслан Постоловський.У Рівному відбувся кастинг шоу "Танцюють всі"

Члени журі відзначили, що наукові роботи були цікавими, проте переможцями стали саме ті, які змогли сформувати власне ставлення до проблеми. А конкурсанти майже одноголосно зауважували, що "крім нас самих нашу державу ніхто не збудує".