Молоді імена Рівного: Гурт "Флаєр"
— Хлопці, чи пам’ятаєте, з чого починався ваш гурт?
Артем Пікуза (А.П.): О-о-о! Ту історію краще розповідати нашому фронтмену Євгенію. То його ідея.
Євгеній Старжинський (Є.С.): Ідея створити гурт у мене з’явилась ще у 2007 році. Тоді я не був прихильником року. Починали з двох гітар та фестивалю “Я і гітара”. Спочатку репетирувати в РДГУ, а потім — у Палаці дітей та молоді.
Молодий рівненський гурт "Флаєр" презентував альбом "Між містами" [ФОТО]
— Брат Юлій одразу був учасником гурту?
Є.С.: Насправді, ні. Інтересу до нашої творчості він спочатку не виявляв. Проте просили його зіграти з нами на презентації гурту. А далі, як кажуть, пішло-поїхало. Певний час склад гурту ще змінювався, а зараз — маємо постійний. Артем, наприклад, потрапив до гурту з другого разу, бо був в армії… Його батько працює зі мною в ПДМі. Сказав: “Син грає на барабанах, забирайте його в гурт”.
А.П.: Отак і живу. Спочатку в армію забрали, а потім у гурт (посміхається — авт.). А взагалі раніше більше вправлявся на трубі. Досвід барабанщика дістав у гурті “Зла мала”.

Є.С.: Талант Артема ми вже на одному з концертів використовували. Під час виступу одну пісню він грав і на барабанах, і на трубі. Важко, але цікаво. Людина-оркестр! А Івана ми знайшли в соціальних мережах. Грав на звичайній гітарі, а довелося перекваліфікуватися в басиста.
— Пам’ятаєте, коли з’явилася перша пісня?
Є.С.: Давно! Взагалі писати пісні з самого початку виходило у брата та батька. Але поступово гарно почало виходити у мене. Яка була першою — не згадаю. На рівні віршів і мотивів маємо кілька десятків пісень. Зіграних і записаних — менше половини. Двадцять-двадцять п’ять… Втім… Швидше за все, першою була пісня “Листи”.

— Триріччя гурту відзначили виходом свого першого альбому “Між містами”. Скільки часу працювали над ним?
Іван Вільгота (І.В.): Взагалі-то у 2009-му ми зробили невеличкий реліз — інтернет-альбом “Весна”. Три записані пісні об’єднали в один умовний диск.
Рівненський гурт "Флаєр" відзначив триріччя [ФОТО]
Є.С.: Робота над “Між містами” зайняла близько шести місяців. Причому інтенсивність праці у різні часи змінювалась. Під завісу — працювали нон-стоп, закинули навчання, позбавили себе вільного часу. Останню пісню “Портрет” перезаписували разів сім, а одного разу готовий альбом навіть довелося рятувати зі згорілого комп’ютера. Та зараз маємо новенький альбом. Він об’єднав 14 композицій. Але чи не найпопулярнішою нині є пісня Вані “Я не знаю, де ти”.

— Про кого пісня?
І. В.: Про хлопця і дівчину (посміхається — авт.). Про почуття.
Є.С.: Ну, Ваня знає, де його дівчина. Таня Вижницька працює у нашому гурті менеджером. Допомагає нам і дівчина Артема.
— А чим займались між презентацією гурту і виходом першого альбому?
Є.С.: Основна робота тривала якраз на репетиціях та в студії. Сформували постійний склад та записували пісні. Якщо випадала нагода, виступали й на концертах. Скажімо, День міста, а останнім часом уже виступали на чотирьох концертах. Альбом записали — тепер є з чим виступати. Хочемо трішки поїздити по Україні, навіть у Польщі плануємо гастролі.
— У вас чимало музичних друзів. На вашому концерті виступали гурти з різних міст України...
Є.С.: Дружимо, разом легше. Рівненські “Спалені вітрила”, луцький “Фіолет”. Запрошуємо їх, а вони — нас.
— Зараз популярні талант- та вокальні шоу. Не плануєте взяти участь?
Є.С.: Ні. Це все масовий продукт. Його під час проведення шоу вилизують, але свого обличчя він немає. Родзинки не вистачає. Сьогодні такі виконавці популярні, а завтра про них забудуть. Ми ж хочемо стати відомими завдяки своєму стилю виконання та авторським пісням. Та щиро віримо в успіх справи. Адже рок — це кохання всього життя і для слухачів, і для музикантів. А воно не минає.
Учасники “Флаєра”
Євгеній Старжинський — вокал, гітара
Юлій Старжинський — соло-гітара, бек-вокал
Артем Пікуза — ударні
Іван Вільгота — бас-гітара, бек-вокал

Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 246
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 185
Як військовим оформити заповіт і довіреність без нотаріуса

В умовах воєнного стану військові не завжди мають змогу звернутися до нотаріуса. У таких випадках Закон дозволяє посвідчувати правочини в особливому порядку.
переглядів: 170
Командир взводу «Да Вінчі» Іван Швая: шлях добровольців та уроки війни

У цьому інтерв’ю командир взводу Іван Швая розповість про бойовий шлях батальйону, особливості добровольчого руху, виклики війни та те, як українські воїни формують майбутнє країни на полі бою. Це історія мужності, братерства та незламної віри в перемогу.
переглядів: 395
"Життя на рівні, я їду в Рівне" - відомий прозаїк та поет написав вірш про наше місто

Василь Зима знаний не тільки як телеведучий, але також як поет та прозаїк.
переглядів: 357