10.02.2015, 15:57

На Чемпіонаті України з бальних танців рівняни взяли "бронзу"

Ілюстративне фото

У столиці відбувся Чемпіонат України по версії СГОСТУ з бальних танців. Рівненські танцюристи на змаганнях отримали чимало нагород.
Учасники колективу «VegaDance», тренер Вадим Городніченко, представляли Рівненщину на цих змаганнях. У категорії Ювенали 2 (10-11років) у програмі «10 танців» Ярослав Шевчук та Діана Хоменчук посіли 4 місце.

Пара Антона Никитюка та Єлизавети Мельничук, категорія Юніори 1 (12-13р), представляли нашу область у 3 програмах: по програмі «10 танців» вони зайняли 3 місце, у Європейській програмі - 2 місце та в Латиноамериканській - 5 місце.

У категорії Юніори 2 (12-13р) «Стандарт» брала участь пара у складі Михайла Степаненко та Анни Крохмалюк. Їх результат - 5 місце.

У цій самій категорії по програмі «10 танців» бронзу здобула пара Павла Осіпова та Альони Шолохової. Тарас Федорчук і Валерія Шуль зайняли 5 місце у категорії Молодь 1, по 10 танцям та 4 місце у Європейській програмі.

У розділі Молодь 2, Стандарт Рівне представляли Максим Лаворик та Ліда Антонюк. Вони здобули 4 місце. Роман Ташлікович та Ольга Кучман зайняли 4 місце у категорії Дорослі, Європейська програма.

Див. також:

Кращими на футзальному турнірі у Білорусі стали представники Рівненщини [+Фото]

Рівненщина: засуджені Дубенської виправної колонії взяли участь у турнірі з міні-футболу
Щасливе Рівне