24.02.2014, 16:13

ВНЗ Рівненщини відновили навчання

Майже усі вищі навчальні заклади області у понеділок 24 лютого відновили свою роботу.
З тридцяти п’яти ВНЗ усіх рівнів акредитації навчання розпочалось у 30 вишах краю. Решта закладів розпочнуть навчальний процес уже завтра. Відтак, ще один день не відвідуватимуть лекції студенти приватного навчального закладу Міжнародного економіко - гуманітарного університету імені академіка С.Дем’янчука, Рівненського державного базового медичного коледжу, Костопільської філії Рівненського державного базового медичного коледжу, Рівненського державного аграрного коледжу та Рівненського коледжу економіки та бізнесу.

На Рівненщині призупинили встановлення рекорду Гіннеса: замість Шевченка читатимуть Біблію


До слова, в Національному університеті «Острозька академія» Рішенням Координаційної ради Братства спудеїв та Академічного Братства від 20 лютого ухвалено вільне відвідування пар студентами університету.

У Рівненських вишах припинили навчання

Серед професійно - технічних навчальних закладів області , яких в області налічується 19, у понеділок відновив навчання Рівненський центр професійно- технічної освіти сервісу та дизайну. 25 лютого, у вівторок, запрацюють ще чотири ПТНЗ – Квасилівський та Рівненський професійні ліцеї, ВПУ №1 та Рівненське ВПУ ресторанного сервісу та торгівлі. А в інших 14 ПТНЗ області навчальний процес і не припинявся.

Що стосується дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини, то в них зупинки навчання не було.

Рівне: школи, дитсадки та заклади охорони здоров’я працюють у звичному режимі