Рівне: один із керівників міськвиконкому написав заяву на звільнення
Депутат Рівненської облради склав повноваження
На цій посаді Святослав Власюк працював з квітня 2002 року.
Біографічна довідка
Святослав Миколайович Власюк народився 15 листопада 1950 року в смт Гоща Рівненської області. Після закінчення школи і служби в армії здобув вищу освіту в Українському інституті інженерів водного господарства (1979 р.). Працював робітником, інженером, начальником відділу управління капітального будівництва м. Рівне. У 1983-1988 роках працював завідуючим відділом Рівненського міськвиконкому, а з 1988 року по 1991 рік - начальником відділу облвиконкому. У 1998 році Святослав Власюк знову прийшов у команду міського голови Віктора Чайки: спочатку помічником і радником, а з квітня 2002 року - керуючим справами міськвиконкому.
Голова Рівненської облради Михайло Кириллов "наїхав" на тих, хто "сидів по підвалах і кущах"

заява про звільнення, керуючий справами, Рівненський міськвиконком, Святослав Власюк
На Рівненщині сапери підірвали боєприпаси часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС Рівненської області знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені у Рівному та Дубенському районі.
переглядів: 171
Де у Рівному ремонтували вулиці

Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг на минулому тижні проводили аварійно-ямковий ремонт на кількох вулицях.
переглядів: 190
У Рівному комунальним транспортом перевезли понад сто тисяч пасажирів

Про роботу комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" говорили сьогодні, 10 березня, на традиційній нараді з комунальниками.
переглядів: 161
На Рівненщині викрили групу, що торгувала фальсифікованим тютюном

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася зберіганням і збутом фальсифікованого тютюну. Під час обшуків вилучено підакцизні товари на суму близько 1,2 мільйона гривень, а також 254 тисячі гривень, отримані від незаконної діяльності.
переглядів: 204
У аварії на Рівненщині постраждали троє юнаків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 березня близько 20:20 на автодорозі між селами Собіщиці та Більська Воля Вараського району.
переглядів: 251