05.03.2014, 18:36

До місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 231,1 млн гривень

З початку року місцева скарбниця Рівненщини отримала 231,1 млн грн. Зокрема, у лютому до бюджетів надійшло 126,2 млн грн, що на 2 млн грн більше, ніж очікувалося.
Як і раніше, головним джерелом наповнення місцевого бюджету залишається податок на доходи фізичних осіб, повідомили у Головному управлінні Міндоходів у Рівненській області

Податковий календар на березень 2014 року

За січень-лютий 2014 року цього податку надійшло 164 млн грн, або 71% від загальних надходжень. Також до місцевого бюджету протягом двох місяців сплачено 19,7 млн грн плати за землю; 6,6 млн грн збору за спеціальне використання лісових ресурсів; 4,1 млн грн за користування надрами; 2,6 млн грн за користування водними ресурсами.

Уряд запровадив жорстку економію: на що заборонили витрачати бюджетні кошти

Окрім того, місцевий бюджет отримав 26,5 млн грн єдиного податку. Це на 2,7 млн грн більше минулорічного показника.

- Такого результату досягнуто незважаючи на скорочення обсягів виробництва в області, політичної і економічної нестабільності в державі, - зазначив керівник управління Міндоходів у Рівненській області Ігор Скоріков. - Усвідомлюючи всю відповідальність за життєдіяльність країни, органи Міндоходів і надалі працюватимуть для стабільного і ритмічного наповнення бюджету. Ми чекаємо також від бізнес-спільноти адекватного відношення до виконання конституційного обов’язку щодо сплати податків. Кожна гривня спрямована в дохід держави сьогодні - це інвестиція у безпеку та майбутнє нашої країни.
Щасливе Рівне