подати
оголошення


15.03.2014, 14:02

Сьогодні — Всесвітній день захисту прав споживачів

15 березня відзначається найважливіше свято для всіх жителів планети — Всесвітній день захисту прав споживачів.
Датою для святкування цього дня була обрана річниця з дня історичного виступу американського президента Джона Кеннеді 1961 року, в якому він назвав основні права кожного споживача. Вони залишаються актуальними й досі. Це право на безпеку, на інформацію, на вибір і на захист своєї думки.

"Покоління за поколіннями люди працюють на ненависних роботах тільки для того, щоб мати можливість купити те, що їм не потрібно"
Чак Паланик

Зараз під час святкування Всесвітнього дня захисту прав споживачів прийнято говорити про інші найважливіші принципи взаємодії виробника і споживача товарів. Зокрема, на всіх рівнях сьогодні декларується право людини на відшкодування збитку при купівлі неякісного товару. Крім того, в цьому аспекті зараз розглядається і право кожного з нас на проживання в здоровому навколишньому середовищі.

Всесвітній день захисту прав споживачів відзначають з 1983 року. Тоді свято закріпили в міжнародному календарі.

В Україні захистом прав споживачів займається Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів. У цій організації заходи, присвячені Всесвітньому дню захисту прав споживачів, проводяться в рамках святкування професійного дня всіх працівників сфери.

"Може, ми всі хворі, тому що у нас занадто багато всього"
Мюріель Барбері
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів