17.03.2014, 17:34

Відомий співак Андрій Макаревич звернувся до російської влади із закликом припинити свої дії в Україні [+Відео]

Лідер гурту "Машина времени" Андрій Макаревич назвав розмови про повернення Криму до складу Росії провокаціями.
"Такої кількості брехні я не пригадаю з кращих брежнєвських часів. Хлопці, ви чого домагаєтеся? Створення громадської думки для введення військ на територію суверенної держави? "Відтяпати" Крим?" - обурився виконавець тому, що показує російське телебачення.

Як повідомляє ipress.ua, Макаревич стверджує, що звісно, українці наробили „шороху” з "мовним питанням" і зі зносом пам′ятників, проте вони не заслуговують на повторення кровопролиття.

"Вже вдалося зазомбувати досить велику кількість ідіотів і просто неуків. Вже рвуться зі зброєю в руках рятувати російськомовне населення. Хлопці в телевізорі, ви чого домагаєтеся? Надовго розсварити два народи, що живуть пліч-о-пліч? А чим це закінчується, знаєте? Війну з Україною захотіли? Хлопці на Майдані вже загартувалися і знають, за що б'ються, - за свою країну, за свою незалежність. А ми за що? За Януковича?" - наголошує Макаревич.

Він зазначив, що негоже чесній державі ховати у себе злочинця, це ганебно і не по-людськи. А Україна має сама вирішити свій внутрішній конфлікт, без втручання сусідів.

Щасливе Рівне