18.03.2014, 16:31

Рівнянку обікрав коханець

Дільничні Рівненського міського відділу міліції встановили, що крадіжку золотих виробів та грошових коштів у жительки обласного центру скоїв її колишній приятель.
Ще в грудні минулого року 38-річна Наталія побачила, що золотого ланцюжка із підвіскою та браслета, котрі завжди лежали на видному місці в оселі, зникли. Жінка вирішила подивитися чи гроші, що знаходяться в гаманці на місці. На жаль, її підозра підтвердилася. Дорогих прикрас та 400 гривень в квартирі не було.

Як повідомила Надія Юрчук з Рівненського МВ УМВС, правоохоронці з’ясували, що зловмисником виявився 32-річний В’ячеслав житель міста Рівне, котрий протягом чотирьох років приятелював з Наталією.

Рівненщина: у Городищенську колонію прислали наркотики [+Фото]

Зловмисник зізнається у вчиненому злочині, проте повернути жінці викрадене працівникам міліції не вдалося. Адже усе золото крадій встиг здати до ломбарду, а виручені кошти витратити на власні потреби. Матеріальний збиток завданий Наталії становить близько 10 000 гривень.

На Рівненщині у поїзді пасажир підрізав свого сусіда по купе

— Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України, — зазначив начальник Рівненського МВ УМВС в Рівненській області Руслан Мельник. — Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.