25.03.2014, 13:20

Українські війська виходитимуть із Криму з озброєнням

Із російською стороною тривають переговори, протягом яких планується досягти домовленості про створення "коридорів" для виведення українських військових частин із Криму.
Про це повідомив заступник начальника Головного командного центру Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін, інформує прес-служба Міністерства оборони, повідомляє Укрінформ.

"Війська виходитимуть з бойовими прапорами, озброєнням, на штатній військовій техніці. Процес виведення здійснюватиметься через пункти Чонгар і Красноперекопськ. Пріоритетним для уряду є виведення людей", - зазначив він.

У Міністерстві оборони і Генеральному штабі ЗСУ працює міжвідомча комісія, що розробила відповідний план, за яким в Україні вже готові пункти для розміщення військовослужбовців.

Міжнародна реакція на "референдум" у Криму ІНФОГРАФІКА

"Для прийому військовослужбовців і членів їх сімей із Криму в Україні вже готові пункти для розміщення, триває робота щодо призначення їх на посади для подальшого проходження військової служби", - сказав Розмазнін.

Як повідомляв OGO.ua, раніше у понеділок в.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ, яким ввів у дію рішення РНБО про передислокацію військових частин Збройних Сил із Криму на материк.
Згідно з документом, Кабмін має разом з СБУ, УДО і СЗР почати передислокацію із забезпеченням соцзахисту військовослужбовців, а також евакуацію членів їх сімей та інших українців, які вирішили залишити Крим.