28.03.2014, 14:30

В Острозькій академії обрали Гальшку року [+Фото]

Як відомо, конкурс «Гальшка року-2013» у Національному університеті «Острозька академія» переносили декілька разів з ініціативи студентства через складну ситуацію в країні. Та все-таки 27 березня відбулася ця довгоочікувана подія.
У конкурсі взяли участь красуні зі всіх факультетів: Олеся Ткаченко представляла гуманітарний, Ольга Єрикалова — Інститут права імені І. Малиновського, Олеся Левицька — економічний. Від факультетів міжнародних відносин, політико-інформаційного менеджменту та романо-германських мов учасницями були відповідно Оксана Різанович, Тетяна Маянцева та Юлія Костровська.

Рівненщина: першу красуню Острозької академії оберуть з третьої спроби

Дівчата змагалися за перемогу в чотирьох конкурсах: «Представлення», яке включало у себе презентацію суспільно корисного проекту, «Один день із життя Гальшки», традиційно «Талант» та «Заповіт Гальшки Острозької».ДИВИТИСЬ БІЛЬШЕ ФОТО

Учасниць оцінювало компетентне журі у складі Юлії Павонської — учителя Острозької музичної школи, Сергія Хоровця — диригента Рівненської обласної філармонії, Миколи Кінара — режисера Острозького будинку культури та Миколи Бендюка — художника-реставратора Державного історико-культурного заповідника міста Острога.

ДИВИТИСЬ БІЛЬШЕ ФОТО

Отож, за підсумками конкурсу Олеся Ткаченко отримала титул «Панна Талант», Ольга Єрикалова«Панна Грація», Олеся Левицька — «Панна Елегантність», Оксана Різанович — «Панна Екстравагантність» і Тетяна Маянцва — «Панна Артистичність». Остання виборола також прихильність аудиторії у номінації «Глядацькі симпатії». Почесну перемогу в конкурсі «Гальшка року-2013» здобула учасниця від факультету романо-германських мов.Хто стане першою красунею Острозької академії?До вітань долучився Рівненський видавничий дім «ОГО». На порталі OGO.ua провели інтрнет-голосування «Гальшка-ОГО». Переможницею читачі визнали представницю Інституту права імені І. Малиновського Ольгу Єрикалову, яка отримала приз та диплом від видавництва. Спеціальну відзнаку від «Рівненської газети» отримала конкурсантка гуманітарного факультету Олеся Ткаченко.Оберіть першу красуню Острозької академії! [ОПИТУВАННЯ]

Ректорат, викладачі та студенти висловили подяку учасницям за зусилля, вкладені у підготовку до конкурсу, та подарований позитивний настрій.

ДИВИТИСЬ БІЛЬШЕ ФОТО
Щасливе Рівне