31.03.2014, 06:37

Новий проект OGO.ua - "Ранкова кава" [Анонс]

OGO.ua розпочинає проект, де глядачі зможуть дізнатися багато цікавого про активних, творчих, успішних жителів Рівненщини. Гості "Ранкової кави" - політики, громадські активісти, люди, які мають цікаві захоплення. Невимушена атмосфера, цікаві питання, неочікувані відповіді - у нашій "Ранковій каві"!
В офіційних інтерв'ю не завжди людина може розповісти про те, що думає, що відчуває і чим хоче поділитися. А за ранковою кавою, здається, і слова краще підібрати, та і розмова проходить легко і невимушено.

Саме в такій неофіційній атмосфері зустрінеться зі своїми гостями редактор "Рівненської газети", журналіст "ОГО" Ольга Данилюк. Політики, громадські активісти, представники бізнесу, люди з цікавими захопленнями та неординарними життєвими долями стануть гостями "Ранкової кави".

ВІДЕО: У Рівному - нове політичне ток-шоу "ТелеМайдан" [+Відео]

Відвідувачі порталу OGO.ua зможуть не тільки прочитати розмову ведучої та гостя, а й переглянути це на відео!

Кого б ви хотіли побачити гостем "Ранкової кави з Ольгою Данилюк"? Залишайте свої пропозиції у коментарях. А вже зовсім згодом - перші гості у нашому новому проекті. Отож, слідкуйте за оновленнями на порталі OGO.ua!З приводу співпраці у проекті звертайтеся за телефоном 050 339 33 34, а також за електронною адресою elena@ogo.ua.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ