05.04.2014, 14:18

У Рівному виник земельний конфлікт поблизу ринку Дикого [+Відео]

Відрізаними від європейської цивілізації та покинутими на самоті зі своїми проблемами відчувають себе мешканці вулиці Здолбунівська, що у Рівному.
Люди живуть поблизу ринку Дикого, і через це замість ввічливих сусідів посеред вулиці мають жваву торгівлю. Як наслідок - до людей не можуть дістатися машини швидкої, бо з другого боку будинків адміністрація ринку вирішила збудувати ще й парковку.

Вулиця Здолбунівська розташована у центрі Рівного. Однак вільно дістатися до своїх будинків мешканці не можуть. З усіх сторін ринок Дикого. Торгівля, машини з постачальниками, та просто покупці. А з іншої сторони будинків підприємець почав будувати автостоянку.

З "парковками" на газонах у Рівному пропонують боротися шинами

Мешканці будинків обурилися таким діям зі сторони ринку. Покликали розібратися міського голову. У понеділок Володимир Хомко приїздив, і визнав: проблема є.Підприємець впевнена, що люди перебільшують. Та й огорожі, каже, раніше тут не було. До того ж, запевняє, що цю територію облаштували, і вирішують проблему ґрунтових вод. Адже ринок і будинки на Здолбунівській регулярно підтоплює.

Нерухомість: у Рівному будуватимуть новий завод?

Люди обурені діями адміністрації ринку. Показують: паркан хочуть встановити впритул до їхньої земельної ділянки, тоді як має бути відстань 75 см. Юрист також зацікавилася проблемою. Каже, що її потрібно досконало вивчити, і не порушувати прав мешканців, і підприємця. Але земля поблизу озера належить територіальній громаді міста.

Опалювальний сезон у Рівному закінчиться завчасно

Підприємці пообіцяли розвантажити заїзд зі сторони Здолбунівської. І запропонували далі працювати юристам та землевпорядникам.