15.04.2014, 12:10

Операція "антитерор" у Донецькій області почалася - Турчинов

В Україні оголошено про початок широкомасштабної антитерористичної операції за участю Збройних Сил.
Антитерористична операція, яка почалася сьогодні вночі на півночі Донецької області, проводитиметься поетапно і виважено. Про це повідомив спікер Верховної Ради Олександр Турчинов на пленарному засіданні ВР.

Як передає ЛІГАБізнесІнформ, Турчинов наголосив, що окрім російського спецназу і терористів на сході України знаходяться сотні тисяч українських громадян, "ошуканих російською пропагандою", а також просто мирних громадян України, і основна мета антитерористичної операції - захистити цих людей і ліквідувати загрозу.

У РНБО пояснили, чому не запроваджують надзвичайний стан

У зв'язку з цим він засудив спроби блокувати Верховну Раду і закликав тих, хто хоче проявити героїзм, вступати до лав міліції, яка оновлюється на сході України, а також до лав Національної гвардії і української армії. "А бити вікна у Верховній Раді - це не героїзм, це злочин проти своєї держави", - додав він.

Нагадаємо, в Україні оголошено про початок широкомасштабної антитерористичної операції за участю Збройних Сил. У неділю в.о. президента Олександр Турчинов підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо проведення в країні антитерористичної спецоперації, яке не розголошується. Військовослужбовці Збройних Сил України приведені в повну бойову готовність.

Проти сепаратистів введуть антитерористичні заходи - Турчинов [+Відео]

З 10 квітня сепаратисти почали планомірні захвати будівель місцевих адміністрацій у східних областях України, а також управлінь МВС та СБУ, які приваблюють бойовиків збройовими арсеналами.