24.04.2014, 10:44

Народний депутат України Микола Кучерук - на «ТелеМайдані» 24 квітня! [Анонс]

Гостем чергового випуску політичного ток-шоу "ТелеМайдан", яке вийде в ефір на телеканалі "Рівне 1" 24 квітня, стане народний депутат України, голова Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" Микола Кучерук. Дивіться ефір сьогодні о 21.15 на "Рівне 1"!
Коло тем, які порушать у розмові з Миколою Кучеруком ведучі ток-шоу "ТелеМайдан" Віталій Голубєв та Ольга Данилюк, буде широким - від нинішньої суспільно-політичної ситуації - до резонансних кадрових призначень. Запитання від інтернет-користувачів також прозвучать в ефірі!

ВІДЕО: перший випуск "ТелеМайдану" - гості Сергій Рибачок та Роман Мартин

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

ВІДЕО: другий випуск "ТелеМайдану" - гості Михайло Кириллов та Роман Коваль

Ви - політик, громадський діяч, підприємець, депутат, людина з активною життєвою позицією і небайдужим ставленням до навколишнього життя? Вам є що сказати громаді Рівненщини? Тоді запрошуємо до співпраці у проекті "ТелеМайдан"! Контактний телефон з питань співпраці: (050) 339 33 34, електронна адреса - elena@ogo.ua.

ВІДЕО: третій випуск "ТелеМайдану" - гості Юрій Запорожець та Павло Шамшин

Дивіться розмову з Миколою Кучеруком на "ТелеМайдані" у четвер, 24 квітня, о 21.15, в ефірі телеканалу "Рівне 1"!
Щасливе Рівне