26.04.2014, 17:31

Школа журналістики на Рівненщині запрошує учнів 9-11 класів [ПОДАТИ ЗАЯВКУ] [Фото+Відео]

Старшокласників з усієї України, які цікавляться журналістикою, чекають 10-11 травня у Національному університеті "Острозька академія" на Рівненщині. Тут відбудеться дводенний тренінг "Школа універсального журналіста".
"Школа універсального журналіста" на базі Острозької академії допомагає старшокласникам краще підготуватись до вступу на спеціальність "Журналістика" і дізнатись більше про професію журналіста, отримавши не лише знання, а й практичні навички. Школа універсального журналіста проводиться в Острозькій академії з 2011 року.

ВІДЕО: враження випускників Школи універсального журналіста у квітні 2014 року

На Школі універсального журналіста не лише дають знання з основ журналістики, а й підтримують випускників після закінчення дводенного навчання. Їм допомагають із рецензуванням та публікацією творчих доробків, які згодом стануть у пригоді під час вступу.

ФОТО: Школа універсального журналіста в Острозькій академії у квітні 2014 рокуЗацікавила участь у Школі універсального журналіста? Тоді телефонуйте (050) 339-39-85 або пишіть на електронну адресу vg2001@ukr.net - і ви отримаєте детальнішу інформацію про умови участі. Запис проводиться до понеділка, 5 травня, включно - тож поспішайте взяти участь у цікавому та корисному навчанні!
Щасливе Рівне