03.05.2014, 09:46

На Рівненщині знайшли авіабомбу

Вісім вибухонебезпечних предметів виявили у Радивилівському районі на Рівненщині.
30 квітня група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області знешкодила вісім вибухонебезпечних предметів, а саме: чотири артилерійські снаряди калібром 76 мм, два артилерійські снаряди калібром 85 мм, одну мінометну міну калібром 82 мм та одну авіабомбу АО-2,5 які були виявлені в селах Крупець та Пустоіванне Радивилівського району.

Що робити, якщо натрапили на снаряд

Головне управління ДСНС України у Рівненській області нагадує мешканцям Рівненщини, що з настанням теплої пори року на полях, присадибних ділянках, у лісах тощо люди знаходять вибухонебезпечні предмети часів війни. Тому необхідно дотримуватись заходів безпеки. При виявленні таких предметів не можна їх чіпати руками і, тим більше, намагатися знешкодити. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій за номером "101". За допомогою палиць, мотузки та яскравої тканини слід огородити місце знахідки і не допускати до нього сторонніх осіб.

Рівненщина: снаряди часів війни знаходять на городах та у лісосмугах

До слова, цьогоріч піротехніки Головного управління ДСНС у Рівненській області вилучили та успішно знешкодили вже близько двох тисяч боєприпасів.
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ