ТелеМайдан: нардеп Юрій Благодир про ситуацію на сході та проведення референдуму [+Відео]
![](https://lt.ogo.ua/images/articles/1567/big/1399281161.jpeg)
Народний депутат України Юрій Благодир - на «ТелеМайдані» 1 травня! [Анонс]
Є декілька ініціатив щодо проведення референдуму. Існує думка про те, щоб провести його 15 червня разом з другим туром президентських виборів, сьогодні уряд розглядає можливість разом з виборами президента зробити загальнонаціональне опитування. Центр разумкова проводив опитування, за результатами якого 82% українців взяли б участь в загальнонаціональному опитуванні, а 71% з них підтримали би єдину, незалежну Україну. Я проти того, щоб розглядати питання про те, чи бути Україні єдиною і чи бути їй взагалі. Питання ключове, що ми хочемо запитати, яку думки ми хочемо отримати. Я запитав би так: чи ми готові провести адміністративну реформу і в якій формі вона повинна бути. Адміністративна реформа - це не федералізація, бо для нас федералізація - це перший крок до розвалу України. Але водночас ми не повинні робити з референдуму якусь страшилку. Країни Європи, куди ми так прагнемо і йдемо використовують в своїй практиці проведення загальнонаціональних референдумів. Але в такий час я скептично ставлюся до його проведення. Такий референдум ми маємо провести в Луганській області, в Донецькій, але чи вдасться це зробити, це зовсім інше питання. Якщо ми проведемо референдум тількив кількох областях, то це знову почне звинувачення, що це нічого не значить і результати його не можна визнати.
Переглянути повне відео ток-шоу ТелеМайдан
Телемайдан. Нардеп Юрій Благодир rivne1
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
народний депутат, "ОГО", "Рівне 1", ток-шоу, Юрій Благодир, ТелеМайдан
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 200
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 203
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 249
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 235
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 231