Подати
оголошення

05.05.2014, 12:35

Рівненський "Правий сектор" зробив заяву щодо відзначення 9 травня

У зв'язку з складною політичною ситуацією в Україні та можливістю провокацій 9 травня, рівненський "Правий сектор" заявив про те, що не братиме участь в жодних акціях цього дня і просить відмовитися від використання російських триколорів і георгіївських стрічок.
Текст звернення

Усвідомлюючи реальну загрозу вторгнення військ Російської федерації на територію України, і сепаратистські настрої на сході і півдні, вимушені констатувати наступне: використання 9 травня російських триколорів і георгіївських стрічок є неприпустимим по всій території України. Саме ці символи сьогодні використовують російські агенти і проплачені антиукраїнські сили в Донбасі, Харкові та Одесі. Це може призвести до протистоянь і на заході України, що вильється у дестабілізацію ситуації в державі.

Росія бажає використати саме таку картинку у своїх засобах масової інформації. Звертаємо увагу всіх політичних сил на території Рівненщини, які готують певні заходи на 9 травня, відмовитись від масових походів центральними вулицями міст і сіл України.

На Рівненщині прокуратура перевірить законність цін на пальне


Про тих, хто боровся проти нацизму і сталінізму потрібно пам’ятати не тільки 9 травня. Пам’ятати маємо і про живих. Сьогодні Україна у ІІ світовій війні втратила більше 10 млн своїх синів і дочок. Святкувати, коли на сході України гинуть люди, є неприпустимим. Вшануємо всіх, хто боровся проти диктатур хвилинами мовчання біля меморіальних братських могил – разом. Помолімся за їх душі, за мир і спокій у нашому спільному домі – в Україні.

ТелеМайдан: нардеп Юрій Благодир про ситуацію на сході та проведення референдуму [+Відео]

Відійдемо від російських стереотипів відзначення історичних подій бравурними маршами з участю військової техніки та солдат. Пам’ятаймо – тих хто дійсно воював під час ІІ світової війни, залишились одиниці.
Звертаємось до голів міських і селищних рад дослухатися до наших пропозицій. Застерігаємо працівників прокуратури, міліції та СБУ проти можливих провокацій в цей день.

Заявляємо, що Рівненська обласна організація «Правий сектор» не братиме участі у жодних заходах на 9 травня. Разом з тим, ми готові допомогти правоохоронним органам у забезпеченні порядку в містах та селах Рівненщини.