Рівненщина: пенсіонерка відсидить сім років за те, що зарубала сусідку
- За ґратами 72-річна жінка проведе сім років, - повідомляє erve.ua з посиланням на правоохоронців. - Вирок суду вже вступив у силу – пенсіонерка потрапила за ґрати.
Рівненська область: y лісі знайшли тіло чоловіка, який зник місяць тому
Щодо обставин вбивства, то пенсіонерка покликала свою 53-річну сусідку, щоб та допомогла їй садити городину. Після роботи вони сіли випити, потім почали сваритися. Старша жінка вхопила сокиру та порубала нею сусідку.

За пограбування рівнянина підозрюваний перебуватиме під вартою на час слідства

Сьогодні, 2 квітня, у Рівненському міському суді відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу для чоловіка, якого підозрюють у пограбуванні.
переглядів: 159
Відкритий Кубок Рівненщини з регбі-7: пам’ять про Героя України Володимира Стельмаха

30 березня 2025 року на стадіоні з технічних видів спорту «Мототрек» у Рівному відбувся Відкритий Кубок Рівненської області з регбі-7, присвячений пам’яті Героя України Володимира Стельмаха.
переглядів: 189
Нова схема шахрайства у соціальних мережах: як вберегтися

Поліція Рівненської області попереджає про новий метод кіберзлочинців, спрямований на викрадення особистих даних користувачів соцмереж.
переглядів: 137
В Острозькій академії презентували магістерську програму з капеланського служіння

В Національному університеті «Острозька академія» започатковано навчання капеланів за магістерською програмою «Капеланське служіння». Презентація нової освітньої програми відбулася 29 березня 2025 року за участі капеланської спільноти та представника Служби військового капеланства Збройних Сил України.
переглядів: 208