17.05.2014, 12:43

У Рівному визначили переможців конкурсу творів «Україна: перезавантаження»

У конкурсі на кращий твір-роздум «Україна: перезавантаження», що проводився у рамках святкувань Днів Європи в Україні, взяли участь понад 20 есе школярів та студентів Рівного. Свого переможця визначила і редакція «ОГО».
Громадська організація "Центр Інновацій" за підтримки Представництва ЄС в Україні, Управління міжнародних зв'язків та Управління освіти виконкому Рівненської міської ради організувала низку заходів з нагоди офіційного відзначення Днів Європи в Україні. Серед них - і конкурс на кращий твір-роздум "Україна: перезавантаження".

Як рівняни відзначатимуть День Європи [Анонс]

Експертна комісія ГО «Центр Інновацій» визначила імена трьох переможців та найкращу роботу гран-прі. Отож, призові місця вибороли:

- Боліщук Олена, учениця 10-го правового класу Рівненського економіко-правового ліцею;
- Лащук Катерина, учениця 11-го класу Рівненської гуманітарної гімназії.
- Олійник Галина, учениця 9-го класу Рівненської гуманітарної гімназії.

ВІДЕО: На Рівненщині встановили рекорд масового читання Біблії

А найкращим визнано твір-роздум Нестеренко Оксани (учениця 10-го класу Рівненської гуманітарної гімназії), яка отримує гран-прі та електронну книгу.

ВІДЕО: Випускники Рівненської гуманітарної гімназії 2014 року

У номінації "Вибір ОГО" переможця визначила редакція OGO.ua, яка виступила інформаційним партнером конкурсу. Перемогу в цій номінації здобула учениця 11 класу Рівненської гуманітарної гімназії Музичук Тетяна.

У Рівному відбудеться безкоштовна «Сімейна фотосесія»

Найкращі, на думку редакції, конкурсні твори будуть опубліковані на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 17 травня о 16.00 на майдані Незалежності у Рівному. Організатори обіцяють: без заохочувальної нагороди не залишиться жоден конкурсант!