21.05.2014, 11:20

У Рівному збільшується кількість переселенців з окупованого Криму та сепаратистських територій

Станом на 20 травня до Рівного прибуло 57 сімей (107 людей) з окупованого Криму, в число яких входять 8 сімей військовослужбовців, та 3 сім’ї зі східних областей.
Міська влада надає біженцям всю можливу соціальну підтримку, вирішує питання пенсійного забезпечення та інших виплат, надає медичну допомогу, оперативно вирішує питання влаштування дітей у школи та дошкільні заклади, надає тимчасове житло.

Управління освіти зарахувало на навчання у загальноосвітні навчальні заклади міста 9 учнів із АР Крим, у дошкільні навчальні заклади влаштовано 7 дітей з АР Крим та 3 дітей із Донецької та Луганської областей. Цим дітям влітку буде організований відпочинок у пришкільних таборах з денним перебуванням.

Російські канали застосовують проти телеглядачів «25-й кадр»

Лікувально-профілактичним закладам Рівного, які надають первинну медико-санітарну допомогу, постійно надсилаються уточнені списки осіб, які прибули з АР Крим та тимчасово проживають у нашому місті. За медичною допомогою на 20 травня звернулось 20 дорослих та 10 дітей.

До міського центру зайнятості звернулось 12 осіб, для яких здійснюється підбір робочих місць.

До управління Пенсійного фонду України в м. Рівне звернулось 7 осіб щодо продовження виплати пенсії. Станом на 15.05.2014 р. всіх громадян взято на облік та виплачено пенсії.

До управління праці та соціального захисту населення за продовженням виплати раніше призначених державних допомог та компенсаційних виплат звернулось 13 кримчан і жителів Донеччини та Луганщини.

Відтепер «Артек» буде в Карпатах


Центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді здійснено соціальне інспектування 26 сімей, з них одна сім’я взята під соціальний супровід, 6 сімей взято на облік центру з метою здійснення соціального обслуговування, 20 сімей соціального обслуговування не потребує.

Усім сім’ям при необхідності надаються психологічні та юридичні консультації, надається гуманітарна допомога у вигляді речей та іграшок. Міська влада спільно з адміністрацією готелів Рівного продовжують розміщувати прибулих.

Окремо варто відзначити громадянську позицію мешканців міста і прилеглих населених пунктів, які добровільно погодились тимчасово надати біженцям своє житло.

У зв’язку з тим, що до Рівного продовжують приїздити особи, які вимушено переселяються з окупованого Кримського півострову, чи територій, охоплених сепаратистськими заворушеннями, закликаємо усіх бажаючих громадян звертатися на гарячу лінію міськвиконкому за номером 15-53 і по можливості надавати пропозиції для поселення біженців.

За матеріалами khomko.rv.ua
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ