У Рівному ветерани та військовослужбовці можуть пройти реабілітацію у басейні
Це чудова можливість для тих, хто потребує відновлення після травм або довготривалих фізичних навантажень, отримати кваліфіковану допомогу та полегшити стан здоров’я.
Графік занять:
Будні: 11:00 – 13:00 (увесь басейн).
Неділя: 9:00 – 14:00 (увесь басейн).
Заняття в басейні проходять у спеціально виділений час, решту години басейн використовується для дитячих тренувань.
Для отримання додаткової інформації та запису на заняття, звертайтеся за телефоном: (0362) 646 911.
Адреса закладу: м. Рівне, вул. Євгена Коновальця, 17а.

Рівненський гвардієць здобув три «золота» на змаганнях «Київ незламний»

Понад 500 ветеранів, військовослужбовців і курсантів взяли участь у змаганнях «Київ незламний».
переглядів: 64
Мама Героя з Рівненщини робить все, щоб Героїв не забували

Війна забирає багатьох рідних серцю людей. Жінки рано стають вдовами, діти втрачають найдорожчих батьків, а матері занадто рано сивіють, втративши дітей. Водночас навіть після трагедій та болю втрат життя триває і тільки від кожного з нас залежить те, яким воно буде після.
переглядів: 92
Після втечі з місця ДТП у Рівному авто Tesla евакуювали на арештмайданчик

Учора на лінію 102 зателефонував заявник і повідомив, що на вулиці Олекси Новака виявив пошкодженою свою автівку Volkswagen, яку раніше там припаркував.
переглядів: 128
На Рівненщині медики врятували життя 25-річному чоловікові

3 травня о 5:45 ранку на лінію «103» надійшов тривожний виклик від 25-річного жителя села Симонів, який повідомив про сильну задишку та проблеми з диханням.
переглядів: 123
Рівненська медична академія запрошує на День відкритих дверей

10 травня о 11:00 Рівненська медична академія гостинно відкриє свої двері для всіх охочих познайомитися з одним із провідних медичних закладів області.
переглядів: 519