29.05.2014, 17:43

"ТелеМайдан" на "Рівне 1": поставте запитання Миколі Панащуку та Олександру Бабату! [Анонс]

29 травня на телеканалі "Рівне 1" - черговий випуск політичного ток-шоу "ТелеМайдан". Співрозмовниками ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк стануть співзасновник Демократичної партії України Микола Панащук та депутат Рівнеради, член фракції "Батьківщина" Олександр Бабат. Поставте їм запитання!
Ви маєте можливість долучитись до розмови у першому після позачергових президентських виборів випуску "ТелеМайдану", поставивши свої запитання гостям студії в коментарях до цього матеріалу. Частина запитань прозвучить в ефірі!

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

Ефір програми - у четвер, 29 травня, о 21.15 на телеканалі "Рівне 1".
Щасливе Рівне