30.05.2014, 11:27

Як у Рівному допомагають кримчанам

Вже два місяці у Рівному працює координаційний центр з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим. У Центрі кримчани, які прибули у Рівне для тимчасового проживання, можуть отримати допомогу.
— До складу координаційного центру ввійшли управління та відділи міськвиконкому, а також, установи та організації міста, які можуть надати допомогу у вирішенні питань, що виникають у людей, які приїхали з Криму, — розповідає координатор центру, начальник відділу з прийому державних допомог Рівненського міського управління праці та соцзахисту населення Наталія НИДЗЕЛИК. — На даний час до Рівного вже приїхало 59 сімей (113 осіб) з Криму. До управління Пенсійного фонду України в м. Рівне звернулось 7 осіб щодо переведення виплати пенсії за місцем проживання.

Без паніки: що робити під час антитерористичної операції +ІНФОГРАФІКА

— Ми ведемо реєстр осіб, які прибувають з Криму. Прийом цих громадян проводиться щоденно всіма установами-членами координаційного центру, — зауважує Наталія Нидзелик. — Чимало рівнян пропонують різноманітну допомогу біженцям. Це одяг, продукти харчування, житло. Також сформовані списки осіб, які можуть прийняти та розмістити у своїх помешканнях кримчан. Ці списки надаються при потребі кожному, хто до нас звертається.

Окрім того, управлінням праці та соціального захисту населення розроблений телефонний довідник контактних осіб членів координаційного центру з вирішення питань, пов’язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання. Довідник отримує кожен мешканець АР Крим, який прибув у м.Рівне та звернувся до будь-якої установи-члена координаційного центру. Такі довідники розміщені на залізничному та автовокзалах.

Путін призначив вибори в Криму і заборонив гривню

Слід зазначити, що на даний час до Рівного прибувають також сім`ї зі східних областей країни. Вже прибули 5 сімей (11 осіб) з Донецької та Луганської областей. Їм також надається необхідна допомога.


Довідково:
За детальною інформацією звертайтеся до координатора Центру Наталії Петрівни Нидзелик в управління праці та соціального захисту населення.
Адреса: м. Рівне, вул. Соборна,12, каб. 10 тел. 26-64-95 або на номер гарячої лінії міськвиконкому: 15-53.
Щасливе Рівне