Ми у Facebook
12.06.2014, 12:10

Люстраційний комітет Рівненщини вимагає не продовжувати контакти з чиновниками без люстрації

Про це у своєму зверненні просить головуючий НГО "Люстраційний комітет у Рівненській області" Юрій Мітін.
Подаємо текст звернення Люстраційного комітету:

Відкрите звернення
Неполітичного громадського об’єднання «Люстраційний комітет у Рівненській області»


Українське суспільство, перебуваючи на переломному етапі свого розвитку, потребує повпотребує повного очищення. Основними вимогами сьогодення є повна зміна ного очищення. Основними вимогами сьогодення є повна зміна влади, системи управління та притягнення до відповідальності посадових осіб, причетних до співпраці з режимом Януковича. Все це можливо здійснити через люстрацію.

Але складається враження, що сьогоднішній депутатський корпус Рівненської обласної ради і не думає проводити зміни та жити по-новону. Велике здивування і розчарування викликає той факт, що на найближчу чергову сесію обласної ради виносяться питання про продовження перебування на відповідних керівних посадах більше 20 осіб обласного рівня з такими формулюваннями: про переукладення контракту, про погодження переукладення контракту, про контракт, про погодження укладання контракту, а саме – з Гандзюк О.В., Данилюком В.І., Жильчуком О.В., Коперою С.М., Кравцем О.В., Кучером О.Я., Маєвським П.І., Максим’яком Г.І., Маняк Н.В., Миронцем А.І., Миськом Ю.К., Михальчук Л.М., Муляром О.М., Петрівим В.Ю., Янченвським Б.Ф., Шагай Н.І., Камлочуком Л.В., Кожаном Ю.С., Ярмошевич А.Є., Булигою О.С., Дроздом В.М., Висоцьким О.Ю., та з іншими.

У Рівному обговорять методи дієвого контролю влади

Керівництво обласної ради все це робить без врахування думки громадськості і в обхід проведенню повної люстрації всіх посадових осіб – керівників обласного рівня.

Неприхована спроба депутатів обласної ради затвердити, а фактично залишити старі «перевірені» кадри на своїх керівних посадах без проведення громадської люстрації свідчить лише про їх свідомий спротив щось змінювати в суспільстві.

На підставі вище викладеного, НГО «Люстраційний комітет у Рівненській області» звертається до депутатів обласної ради з вимогою не переукладати (не продовжувати) контракти з вище вказаними посадовими особами до моменту проходження ними люстрації. Спочатку люстрація, а потім – розгляд призначення. І не інакше.

Цифрове перетворення України від Google розпочнеться з Рівненщини

У разі несприйняття (ігнорування) депутатами Рівненської обласної ради наших вимог, змушені будемо звернутися до громади області з пропозицією ініціювати розпуск Рівненської обласної ради та проведення дострокових (позачергових) виборів депутатів Рівненської обласної ради.

Сподіваємося на Ваше розуміння і подальшу співпрацю щодо розбудови сильної європейської Української держави.

На правах реклами

купити смартфон Apple iPhone 15 Pro max у Львові, Україна


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини