23.06.2014, 00:47

ВІДЕО: "ТелеМайдан" на "Рівне 1": гість - адвокат Ігор Солімчук [+Відео]

Гостем політичного ток-шоу "ТелеМайдан" на телеканалі "Рівне 1" 19 червня став відомий рівненський адвокат Ігор Солімчук. Перегляньте відеозапис розмови ведучих Віталія Голубєва та Ольги Данилюк із гостем студії "ТелеМайдану"!
Ведучі "ТелеМайдану" Віталій Голубєв та Ольга Данилюк поспілкувались із Ігорем Солімчуком про нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні, значення духовності у формуванні української нації; про люстрацію і дострокові вибори, про уроки, які винесла Україна з правління Януковича, та про те, як розвиватиметься громадянське суспільство в Україні далі.

Дивіться відеозапис розмови!"ТелеМайдан" на "Рівне 1": гість - народний депутат Юрій Благодир

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.

"ТелеМайдан" на "Рівне 1": гість - народний депутат Микола Кучерук