25.06.2014, 14:11

Рівненщина: затримано автомобіль, який «проїхав» повз митницю

24 червня інспекторами ВДАІ з обслуговування м. Кузнецовськ та Володимирецького району, підпорядкованого УМВС, близько 14.30 в селі Сопачів, Володимирецького р-ну, був зупинений автомобіль марки JEEP GRAND CHEROKEE, який перебуває на території України з порушенням митного законодавства.
Машиною, з номером кузова IJN8M4TL143798, керував 36-річний житель Володимирецького р-ну. У водія були відсутні реєстраційні документи на даний транспортний засіб. При перевірці машини по АІПС «Автомобіль» було встановлено, що номерний знак належить іншому автомобілю марки VOLVO FH 1242.

Прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області повідомляє, що її працівники встановили, що згідно номера кузова даний транспортний засіб перебуває на території України з порушенням митного законодавства – був ввезений на територію України поза митним контролем.

Під час перевірки державною Митною службою по ЄАІС "Державної митної служби" серед ввезених не значиться. Автомобіль доставлено в Кузнецовський МВ УМВС. Проводиться перевірка.

Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ